Szukaj
Close this search box.

Przeszliśmy pomimo prześladowań

Pomimo prześladowań ze strony warszawskiego ratusza i sądów dwóch instancji, przeszliśmy w sobotę w procesji, modląc się w intencji pokutnej za promocję zgorszenia. Gdy my szliśmy w stronę sanktuarium Matki Bożej Łaskawej, kilka ulic dalej przedstawiciele ambasad i wszechświatowych korporacji, wspólnie z satanistami i aktywistami LGBT idąc w "paradzie równości" szydzili z chrześcijan, domagając się upowszechnienia w Polsce aborcji i deprawacji seksualnej dzieci.

Zdjęcia w mediach społecznościowych dokumentujące sobotnią „paradę równości” pokazują nie tylko satanistyczne flagi, ale też przypadki ohydnych bluźnierstw, szczególnie przeciwko Najświętszemu Sakramentowi i Komunii Św. Dlatego tak ważną sprawą była nasza obecność na ulicach stolicy. Konieczna była nie tylko modlitwa, ale również połączona z nią akcja informacyjna ostrzegająca Polaków przed zagrożeniem i planami aktywistów cywilizacji śmierci wobec naszych dzieci.

W najbliższym czasie kolejne „parady równości” odbędą się w innych miastach Polski. Tam również zamierzamy być obecni i na szeroką skalę głosić prawdę, aby dotrzeć do jak największej części naszego społeczeństwa.

...

Więcej interesujących treści

Policjant wyrywa baner dzialaczowi z reki

Groźna prawda o zabijaniu dzieci

W ocenie oleśnickich władz i funkcjonariuszy policji rozrywanie dzieci nienarodzonych na kawałki, trucie ich śmiertelnym zastrzykiem jest w porządku, ale pokazywanie prawdy o tym procederze

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN