Przestańcie zabijać chore dzieci! Pikieta pod katowickim Spodkiem i w innych miastach Polski

spodekW tę środę 19 września o godz. 16 rozpoczyna się w katowickim "Spodku" Walne Zebranie Delegatów Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Delegaci będą wybierać prezesa, a jednym z kandydatów na to stanowisko jest prof. Mirosław Wielgoś, szef Kliniki Położnictwa i Ginekologii w Warszawie, w której zabijane są chore dzieci do 24 tygodnia ciąży.

spodekW tę środę 19 września o godz. 16 rozpoczyna się w katowickim “Spodku” Walne Zebranie Delegatów Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Delegaci będą wybierać prezesa, a jednym z kandydatów na to stanowisko jest prof. Mirosław Wielgoś, szef Kliniki Położnictwa i Ginekologii w Warszawie, w której zabijane są chore dzieci do 24 tygodnia ciąży.

Misją ginekologa jest leczenie matki i dziecka, a nie zabijanie jednego z pacjentów. Dlatego też organizujemy pikiety pod katowickim Spodkiem oraz innych miastach w Polsce, aby zaprotestować przeciwko zabijaniu chorych dzieci oraz przeciwko nobilitowaniu ludzi, którzy na takie procedery

wyrażają zgodę.

Dołącz do nas! Pikiety odbędą się w następujących miejscach:

Katowicki “Spodek” (od strony wejścia nr 22):

środa 19 września godz. 15:00 -17:00

czwartek 20 września godz. 18:00 -19.30

W tej samej sprawie odbędą się również pikiety w:

Warszawa: Szpital Kliniczny im. Dzieciątka Jezus :

czwartek 20 września godz. 18:00 – 19:00 (czuwanie)

Białystok: rynek Kościuszki:

środa 19 września godz. 16:00

Rzeszów: ul. 3 maja:

środa 19 września godz. 16:00

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN