Przemówienie Zuzanny Wiewiórki podczas konferencji “Stop hejtowi wobec obrońców życia”

Przyjmuję to wyróżnienie nie tyle w swoim imieniu, ponieważ jestem działaczką pro-life, jakich jest wiele. Przyjmuję je w imieniu wszystkich obrońców życia, którzy każdego dnia dają świadectwo wartości ludzkiego życia. Którzy wychodzą na ulicę, by mówić o tym, że aborcja to morderstwo.

Również w imieniu wszystkich tych, którzy za swoją postawę spotykają się z agresją i przemocą. Mojej rodziny, która od kilku dni jest pod atakiem środowisk skupionych wokół handlarzy środkami poronnymi. Wolontariuszy Fundacji Pro-Prawo do Życia, którzy niemal codziennie w trakcie pokazywania prawdy o aborcji spotykają się z agresją i życzeniami gwałtów.

Wierzę i mam nadzieję, że to wyróżnienie nie jest tylko pustym gestem, ale że jest zapowiedzią końca dotychczasowej bezkarności środowisk aborcyjnych oraz zapowiedzią zmian prawa, które deprawuje myślenie społeczeństwa, pozwalając w niektórych sytuacjach na zabijanie nienarodzonych dzieci.

Jeszcze raz dziękuję.

...

Więcej interesujących treści

4 grzechy ciężkie wpisane w in vitro

Zapłodnienie in vitro, będące jeszcze 10 lat temu „gorącym tematem” ze względu na niemoralność tej praktyki, obecnie zdaje się nie być w ogóle omawiane. Warto

Atak feministek na biuro organizacji pro-life w Rzymie

W miniony weekend we Włoszech aktywiści radykalnej lewicy zmobilizowali tysiące kobiet do wyjścia na ulice i maszerowania „przeciwko przemocy”. Jeden z takich przemarszów zorganizowano w

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN