Przemówienie Zuzanny Wiewiórki podczas konferencji “Stop hejtowi wobec obrońców życia”

Przyjmuję to wyróżnienie nie tyle w swoim imieniu, ponieważ jestem działaczką pro-life, jakich jest wiele. Przyjmuję je w imieniu wszystkich obrońców życia, którzy każdego dnia dają świadectwo wartości ludzkiego życia. Którzy wychodzą na ulicę, by mówić o tym, że aborcja to morderstwo.

Również w imieniu wszystkich tych, którzy za swoją postawę spotykają się z agresją i przemocą. Mojej rodziny, która od kilku dni jest pod atakiem środowisk skupionych wokół handlarzy środkami poronnymi. Wolontariuszy Fundacji Pro-Prawo do Życia, którzy niemal codziennie w trakcie pokazywania prawdy o aborcji spotykają się z agresją i życzeniami gwałtów.

Wierzę i mam nadzieję, że to wyróżnienie nie jest tylko pustym gestem, ale że jest zapowiedzią końca dotychczasowej bezkarności środowisk aborcyjnych oraz zapowiedzią zmian prawa, które deprawuje myślenie społeczeństwa, pozwalając w niektórych sytuacjach na zabijanie nienarodzonych dzieci.

Jeszcze raz dziękuję.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN