Przekaż nam 1% swojego podatku!

Jesteśmy fundacją zajmującą się aktywną walką o ludzkie życie, w szczególności o życie najbardziej zagrożone - tych, którzy jeszcze nie zdążyli się urodzić. Codziennie, w majestacie polskiego prawa, ginie średnio troje takich dzieci, głównie z powodu samego podejrzenia o chorobę, taką jak zespół Downa lub zespół Turnera. Podejmujemy więc działania mające zmienić ten stan rzeczy.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy fundacją zajmującą się aktywną walką o ludzkie życie, w szczególności o życie najbardziej zagrożone – tych, którzy jeszcze nie zdążyli się urodzić. Codziennie, w majestacie polskiego prawa, ginie średnio troje takich dzieci, głównie z powodu samego podejrzenia o chorobę, taką jak zespół Downa lub zespół Turnera. Podejmujemy więc działania mające zmienić ten stan rzeczy.

Czym się zajmujemy?

Staramy się sprawić, że prawda o aborcji dotrze do jak największej liczby osób i zmieni jak najwięcej ludzkich sumień! By tak się stało, organizujemy pikiety na ulicach polskich miast oraz pod szpitalami, w których zabija się nienarodzone dzieci. Dzięki nam niektóre szpitale wycofały się już z wykonywania aborcji.

Do naszych działań zalicza się również stawianie wystaw. Plakaty, które pokazują koszmar aborcji wieszane są najczęściej na prywatnych posesjach wolontariuszy, przy kościołach, w centrach miast oraz na bilbordach.

Organizujemy też szkolenia dla wolontariuszy, dzięki którym mogą oni efektywniej bronić życia nienarodzonych dzieci oraz zakładać komórki w kolejnych miastach.

Dlaczego warto przekazać nam 1%?

Efekty naszych działań są widoczne! Coraz więcej młodych ludzi włącza się w aktywną obronę życia i twierdzi, że ludzi nie można zabijać. Widać nas również w przestrzeni medialnej, coraz trudniej więc stronie przeciwnej szerzyć aborcyjną propagandę oraz kłamliwe hasła na temat braku człowieczeństwa nienarodzonych dzieci.

Nasze działania są jednak kosztowne. Plakaty, wystawy oraz kolejne szkolenia pochłaniają dużo pieniędzy! Dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o przekazanie nam 1% Twojego podatku.

Pomóż! Twoje pieniądze mogą uratować kolejne istnienia.

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN