Przeciw bierności partii rządzącej – pikieta w Gliwicach

W dniu 9 października 2018 roku gliwiccy działacze Fundacji Pro - Prawo do Życia pikietowali biuro poselskie posła PIS Jarosława Gonciarza przy ulicy Zwycięstwa 14 w Gliwicach. Akcja skierowana była przeciwko bierności partii rządzącej w sprawie zabijania nienarodzonych dzieci. Akcja przebiegała spokojnie, przechodnie przystawali, czytając treści naszych dwóch wystawionych banerów

W dniu 9 października 2018 roku gliwiccy działacze Fundacji Pro-Prawo do Życia pikietowali biuro poselskie posła PiS Jarosława Gonciarza przy ulicy Zwycięstwa 14 w Gliwicach. Akcja skierowana była przeciwko bierności partii rządzącej w sprawie zabijania nienarodzonych dzieci.

Akcja przebiegała spokojnie, przechodnie przystawali, czytając treści naszych dwóch wystawionych banerów, padały słowa poparcia. Były też i negatywne reakcje, których najbardziej jaskrawym przykładem był wulgarny atak słowny a także fizyczny (lekkie popchnięcie jednej z uczestniczek pikiety) przez właściciela salonu optycznego graniczącego z budynkiem, w którym mieści się biuro poselskie PIS. Starszy człowiek, od którego wymagałoby się więcej taktu i grzeczności, w niecenzuralnych słowach kazał nam się oddalić z jego własności, za którą uznał chodnik na którym staliśmy. Po interwencji przewodniczącego zgromadzenia, gdy padło pytanie: do ilu metrów od frontu budynku jest Pana chodnik i gdy poradziliśmy napastnikowi, aby zadzwonił na policję w celu wyjaśnienia samemu sobie nieporozumienia, człowiek oddalił się, nie próbując wszczynać już żadnego zamieszania.

Pragniemy podziękować za przybycie wszystkim uczestnikom pikiety i zapraszamy na kolejne nasze akcje.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/07/Tomasz-Jazłowski-Gliwice.jpg[/author_image] [author_info]Tomasz Jazłowski – Z-ca koordynatora Komórki Gliwice[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN