Protest pod Instytutem Psychologii UJ w sprawie wypowiedzi rzecznika

Dnia 22 lutego br. we wtorek w godz. od 12.00-15.00 odbędzie się zgromadzenie publiczne w pobliżu Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (ul. Ingardena 6).

Jest ono reakcją na haniebny wpis w mediach społecznościowych, którego autorem jest Rzecznik Prasowy tego Instytutu – pan Samuel Nowak, który skonstatował, że „Płód nie jest człowiekiem, wiec who cares? Mogą nawet robić z płodów farsz do pierożków, co za różnica?”. Ta wypowiedź świadczy o podstawowych brakach w wiedzy biologicznej Samuela Nowaka i o pogardzie dla ludzi, którzy sami nie mogą się obronić.

Wypowiedź ta przypomina czasy, kiedy podludźmi byli ci, którzy nie należeli do „czystej rasy aryjskiej”, dziś podludźmi są dzieci poczęte – masowo uśmiercane, często wykorzystywane do pseudonaukowych eksperymentów, testowania i wytwarzania różnych produktów.

Wypowiedź Samuela Nowaka kompromituje nie tylko jego, ale również instytucję, która go zatrudnia. Tacy ludzie niszczą morale studentów, których powinni wychowywać. Zachęcamy do podpisywania petycji żądaniem odwołania p. Nowaka ze stanowiska, która znajduje się TUTAJ.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN