Szukaj
Close this search box.

Promuje się jako katolik, głosuje za prawem do zabijania – relacja z pikiety

W poniedziałek 5 października po południu w miejscu, gdzie przejeżdża o tej porze dużo aut - Bełchatowianie postanowili obnażyć prawdę o polityce pani Elżbiety Radziszewskiej.

W poniedziałek 5 października po południu w miejscu, gdzie przejeżdża o tej porze dużo aut – Bełchatowianie postanowili obnażyć prawdę o polityce pani Elżbiety Radziszewskiej.

Jest ona posłanką z miejscowego okręgu, bardzo znana w Bełchatowie. Często w przeszłości promowana jako katolik, ktoś kto jest przyjazny społeczeństwu. Bywało również, że pani poseł Elżbieta Radziszewska uczestniczyła w wielu uroczystościach kościelnych w Bełchatowie.

Co roku pokazuje się ona na „Rajdzie Radziszewskiej” z dziećmi w Piotrkowie Trybunalskim, robi sobie z nimi zdjęcia. Natomiast w sejmie głosowała za odrzuceniem projektu, który miałby chronić życie każdego dziecka.
Jednak prawda jest taka, że ta właśnie pani poparła prawo do zabijania i to tych najbardziej bezbronnych. Pani poseł Radziszewska również – mimo e-mailowej prośby koordynatora komórki bełchatowskiej Fundacji PRO – głosowała w ubiegłym roku za odrzuceniem projektu „Stop Pedofilii”. Projekt miał chronić dzieci poniżej 15 roku życia przed propagowaniem wśród nich zachowań dewiantów seksualnych.

Zamiast chronić swoich obywateli bez wyjątku, pani poseł ostatnimi czasy zajmuje się szukaniem „rozwiązań prawnych” atakując tych, którzy mówią prawdę o aborcji. Szczególnie upatrzyła sobie za cel Leszka Heinzla – koordynatora piotrkowskiej komórki Pro – Prawo do Życia.

Przypomina to trochę czasy Katynia kiedy to Rosjanie chcieli, aby każdy kto mówił prawdę o tamtejszych wydarzeniach został skazany. Czy w naszym kraju dojdzie do tego, że ludzie będą skazywani za mówienie prawdy o aborcji?

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/09/Jakub-Krawczyk.jpg[/author_image] [author_info]Jakub Krawczyk – koordynator regionalny Fundacji Pro-Prawo do Życia [/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Projekt zakładający tak zwaną depenalizację pomocnictwa w aborcji został odrzucony przez Sejm RP

Diabeł dostał kuksańca

W ubiegły piątek w polskim sejmie odbyło się głosowanie nad projektem ustawy, który zakładał depenalizację aborcji do 12 tygodnia ciąży, a w przypadku dzieci podejrzanych

Lukasz Jonczyk

Łukasz Jończyk w obronie najsłabszych

Podczas sejmowego wysłuchania w maju br. mocno wybrzmiał głos śp. Łukasza Jończyka, który przestrzegł przed niszczeniem moralnych fundamentów Polski.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN