Promowanie godności, wzajemnego szacunku i zabijania?

"Uważamy, że promowanie godności i wzajemnego szacunku może przynieść pozytywne zmiany w naszych społecznościach. Dołącz się do obchodów Dnia Praw Człowieka i dziel się wraz z nami nadzieją na równość na całym świecie", ogłosił wczoraj Facebook na naszych tablicach, udostępniając kolejną nakładkę na zdjęcie profilowe.

“Uważamy, że promowanie godności i wzajemnego szacunku może przynieść pozytywne zmiany w naszych społecznościach. Dołącz się do obchodów Dnia Praw Człowieka i dziel się wraz z nami nadzieją na równość na całym świecie”, ogłosił wczoraj Facebook na naszych tablicach, udostępniając kolejną nakładkę na zdjęcie profilowe.

Czy można mówić o jakiejkolwiek promocji godności, gdy zezwala się na zabijanie niepełnosprawnych pod fałszywą przykrywką “litości”? Czy można mówić o jakimkolwiek szacunku do człowieka, gdy Organizacja Narodów Zjednoczonych próbuje uznać jego mordowanie w fazie prenatalnej za prawo człowieka?

Facebook jako medium społecznościowe, niejednokrotnie wspierał lewicowe środowiska, które najsilniej żądają prawa do aborcji. Usuwał zaś strony bardziej konserwatywne lub też ukrywał mocno ich widoczność. Czy obchodzenie przez niego w jakikolwiek sposób Dnia Praw Człowieka nie zakrawa przypadkiem na hipokryzję?

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – wolontariuszka w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN