Prokuratura działa! Sygnatariusze naszej petycji dostali informację od prokuratury

Całkiem niedawno informowaliśmy o złożeniu zawiadomienia do Prokuratury w sprawie popełnienia przestępstwa przez aborcjonistki, trudniące się pomocnictwem w mordowaniu nienarodzonych na forach i infoliniach. Oprócz tego prosiliśmy Was o wsparcie naszych działań - czyli podpisania petycji do Prokuratora Generalnego.

Całkiem niedawno informowaliśmy o złożeniu zawiadomienia do Prokuratury w sprawie popełnienia przestępstwa przez aborcjonistki, trudniące się pomocnictwem w mordowaniu nienarodzonych na forach i infoliniach. Oprócz tego prosiliśmy Was o wsparcie naszych działań – czyli podpisania petycji do Prokuratora Generalnego.

Petycję podpisało ponad 2000 osób. Kilka dni temu dostały one enigmatycznie brzmiące pismo od Prokuratury. Wielu pytało się, o co chodzi i czy muszą z tym coś robić.

Uspokajamy więc – pismo jest jedynie dowodem na to, że Prokuratura przystąpiła do działania i dokładnie bada czy nie popełniono przestępstwa, przesłuchując zarówno administratorki forum, jak i kobiety, które dokonywały aborcji. Nie trzeba z nim nic robić.

Przy okazji raz jeszcze dziękujemy za wsparcie w postaci podpisania petycji, wsparcie finansowe akcji oraz wsparcie modlitewne.

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN