Prokuratura działa! Sygnatariusze naszej petycji dostali informację od prokuratury

Całkiem niedawno informowaliśmy o złożeniu zawiadomienia do Prokuratury w sprawie popełnienia przestępstwa przez aborcjonistki, trudniące się pomocnictwem w mordowaniu nienarodzonych na forach i infoliniach. Oprócz tego prosiliśmy Was o wsparcie naszych działań - czyli podpisania petycji do Prokuratora Generalnego.

Całkiem niedawno informowaliśmy o złożeniu zawiadomienia do Prokuratury w sprawie popełnienia przestępstwa przez aborcjonistki, trudniące się pomocnictwem w mordowaniu nienarodzonych na forach i infoliniach. Oprócz tego prosiliśmy Was o wsparcie naszych działań – czyli podpisania petycji do Prokuratora Generalnego.

Petycję podpisało ponad 2000 osób. Kilka dni temu dostały one enigmatycznie brzmiące pismo od Prokuratury. Wielu pytało się, o co chodzi i czy muszą z tym coś robić.

Uspokajamy więc – pismo jest jedynie dowodem na to, że Prokuratura przystąpiła do działania i dokładnie bada czy nie popełniono przestępstwa, przesłuchując zarówno administratorki forum, jak i kobiety, które dokonywały aborcji. Nie trzeba z nim nic robić.

Przy okazji raz jeszcze dziękujemy za wsparcie w postaci podpisania petycji, wsparcie finansowe akcji oraz wsparcie modlitewne.

 

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN