Prokurator Generalny nadaje bieg sprawie Nowickiej

prokuraturaProkurator Generalny poinformował nas dziś o przekazaniu zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Wandę Nowicką Prokuratorowi Rejonowemu dla Warszawy Śródmieście Północ "celem nadania mu dalszego biegu procesowego".

prokuraturaProkurator Generalny poinformował nas dziś o przekazaniu zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Wandę Nowicką Prokuratorowi Rejonowemu dla Warszawy Śródmieście Północ “celem nadania mu dalszego biegu procesowego”.

Przypominamy, że zawiadomienie to zostało złożone przez Fundację PRO – prawo do życia w Prokuraturze Generalnej 15 listopada 2011roku. Opierając się na wyroku, który zapadł w sprawie Joanny Najfeld podejrzewamy, że Wanda Nowicka mogła się dopuścić płatnej protekcji, nielegalnego lobbingu oraz złamania prawa farmaceutycznego, polegającego na nielegalnej reklamie środków farmakologicznych, w tym wczesnoporonnych.

Pismo, które dziś otrzymaliśmy jest oznaczone datą 18 listopada 2011 roku. Liczymy na to, że również Prokuratura Rejonowa niezwłocznie zajmie się tą sprawą.

{flike}

{fcomment}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN