Szukaj
Close this search box.

Prokurator Generalny nadaje bieg sprawie Nowickiej

prokuraturaProkurator Generalny poinformował nas dziś o przekazaniu zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Wandę Nowicką Prokuratorowi Rejonowemu dla Warszawy Śródmieście Północ "celem nadania mu dalszego biegu procesowego".

prokuraturaProkurator Generalny poinformował nas dziś o przekazaniu zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Wandę Nowicką Prokuratorowi Rejonowemu dla Warszawy Śródmieście Północ „celem nadania mu dalszego biegu procesowego”.

Przypominamy, że zawiadomienie to zostało złożone przez Fundację PRO – prawo do życia w Prokuraturze Generalnej 15 listopada 2011roku. Opierając się na wyroku, który zapadł w sprawie Joanny Najfeld podejrzewamy, że Wanda Nowicka mogła się dopuścić płatnej protekcji, nielegalnego lobbingu oraz złamania prawa farmaceutycznego, polegającego na nielegalnej reklamie środków farmakologicznych, w tym wczesnoporonnych.

Pismo, które dziś otrzymaliśmy jest oznaczone datą 18 listopada 2011 roku. Liczymy na to, że również Prokuratura Rejonowa niezwłocznie zajmie się tą sprawą.

{flike}

{fcomment}

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN