Prof. Chazan w Rzeszowie – relacja

5 grudnia br. gościliśmy w Rzeszowie prof. Bogdana Chazana. Na zaproszenie Fundacji Pro-prawo do życia i parafii św. Jadwigi Królowej profesor przybył na prelekcję pt. "Czy obrona życia może być przestępstwem?".

5 grudnia br. gościliśmy w Rzeszowie prof. Bogdana Chazana. Na zaproszenie Fundacji Pro-prawo do życia i parafii św. Jadwigi Królowej profesor przybył na prelekcję pt. “Czy obrona życia może być przestępstwem?”.

Na lotnisku przywitała go grupa osób z Fundacji Pro-prawo do życia w Rzeszowie. Następnie w hotelu zjedliśmy obiad, a profesor udzielił wywiadu lokalnym mediom. Potem prof. Chazan pojechał do hospicjum dla dzieci w Rzeszowie, aby zapoznać się z pracą pierwszego w Polsce stacjonarnego hospicjum dziecięcego. Wieczorem po Mszy św. i nabożeństwie w intencji matek oczekujących potomstwa i starających się o dzieci odbył się wykład profesora, w którym uczestniczyło ok. 200 osób. Wykład był nagrywany, więc będzie niedługo możliwość jego odsłuchania, profesor Chazan poruszył zaś takie kwestie jak: rewolucja kulturowa, destrukcja obecnego systemu poprzez rewolucję seksualną, dyktaturę relatywizmu, łamanie sumień lekarzy. Liczne osoby zadawały profesorowi pytania. Prelekcja zakończyła się konkluzją, że obrona życia nie może być przestępstwem.

W marcu prof. Bogdan Chazan zamierza znów przyjechać do Rzeszowa.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN