Szukaj
Close this search box.

Procesy sądowe zwiększają naszą aktywność.

W ostatnim czasie w znacznym stopniu wzrosła liczba pozwów sądowych o „wywołanie zgorszenia” w miejscu publicznym wytaczanych naszym wolontariuszom. Środowiska lewicowe posiadają wybiórczą „wrażliwość”, są czułe na krzywdę zwierząt, natomiast bestialskie mordowanie nienarodzonych dzieci już podobnego ich współczucia nie budzi. Nasi wolontariusze pokazują prawdę o okrucieństwie tak zwanej aborcji czyli zabijania niewinnych, bezbronnych dzieci w okresie prenatalnym.

Dotychczasowe próby zakneblowania nam ust wspomnianymi pozwami sądowymi nie powiodły się – wszystkie procesy wygraliśmy! Procesy sądowe wręcz zwiększają naszą aktywność. W ich wyniku liczba naszych pikiet antyaborcyjnych systematycznie wzrasta. W dniu procesu również wykorzystujemy okazję do zrobienia w tej miejscowości lub w okolicy dodatkowych pikiet antyaborcyjnych!

Mamy wiele świadectw, że nasze akcje ratują kolejne dzieci przed zagładą! Dlatego zapraszamy kolejne osoby do włączania się w naszą działalność w obronie tych, którzy sami obronić się nie mogą! Pamiętajmy, że „ Kto ratuje jedno życie ten ratuje cały świat”.

Jeśli ktoś nie może włączyć się osobiście w nasze akcje to prosimy o wsparcie modlitewne i finansowe naszych działań. Środowiska lewicowe wiedzą, że wygrywamy wszystkie wytaczane nam przez nie procesy sądowe, ale mimo to, dalej nękają nas pozwami marnując pieniądze podatników czyli nas wszystkich.

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN