Szukaj
Close this search box.

Proces przeciwko Kindze Małeckiej-Prybyło umorzony

p1060684Dziś Sąd Rejonowy w Opocznie podczas pierwszej rozprawy umorzył sprawę wytoczoną Kindze Małeckiej-Prybyło o wykroczenie z art. 141 k.w. (umieszczanie w miejscu publicznym nieprzyzwoitych treści) poprzez zorganizowanie wystawy antyaborcyjnej "Wybierz Życie". Sąd uznał wniosek policji za bezpodstawny, gdyż działania podsądnej nie nosiły znamion czynu zabronionego.

p1060684Dziś Sąd Rejonowy w Opocznie podczas pierwszej rozprawy umorzył sprawę wytoczoną Kindze Małeckiej-Prybyło o wykroczenie z art. 141 k.w. (umieszczanie w miejscu publicznym nieprzyzwoitych treści) poprzez zorganizowanie wystawy antyaborcyjnej „Wybierz Życie”. Sąd uznał wniosek policji za bezpodstawny, gdyż działania podsądnej nie nosiły znamion czynu zabronionego.

Policja prowadziła dochodzenie przeciwko Kindze Małeckiej-Prybyło, mimo iż informowaliśmy ją o tym, że 8 poprzednich procesów (w tym ostatni z czerwca 2013 roku) zakończyło się wyrokami uniewinniającymi bądź umorzeniem sprawy.

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

pikieta lodz

Pigułki aborcyjne zabijają! – pikieta w Łodzi

Co jakiś czas w Polsce znajdowane są ciała dzieci na płodowym etapie rozwoju. Prawdopodobnie większość z nich to ofiary pigułek aborcyjnych. Na forach aborcyjnych znajdują

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN