Pro-familia nadal bez skruchy

P. Tomasz Łoziński, ginekolog, współwłaściciel Szpitala Pro - Familia w Rzeszowie, wycofał oskarżenie wobec internautów, którzy z dezaprobatą wypowiadali się o zabijaniu poczętych dzieci w jego szpitalu. Mieliśmy nadzieję, że p. Łoziński zrozumiał, że misją szpitala jest leczenie, a nie zabijanie ludzi. Z wpisu, który zamieścił na naszym facebooku wynika, że myliliśmy się. Ginekolog Łoziński wycofał oskarżenie, ponieważ nie potrafił udowodnić swoich zarzutów.

P. Tomasz Łoziński, ginekolog, współwłaściciel Szpitala Pro – Familia w Rzeszowie, wycofał oskarżenie wobec internautów, którzy z dezaprobatą wypowiadali się o zabijaniu poczętych dzieci w jego szpitalu. Mieliśmy nadzieję, że p. Łoziński zrozumiał, że misją szpitala jest leczenie, a nie zabijanie ludzi. Z wpisu, który zamieścił na naszym facebooku wynika, że myliliśmy się. Ginekolog Łoziński wycofał oskarżenie, ponieważ nie potrafił udowodnić swoich zarzutów.

Wydaje nam się dziwne, że lekarz nie rozumie, że zabijanie dzieci, dlatego że są chore jest czynem haniebnym. Chcemy zapewnić p. Łozińskiego a także jego kolegów, zabijających dzieci w Szpitalu Pro – Familia, że będziemy pracować nad stanem ich umysłów i sumień, dopóki nie zrozumieją, że aborcja to zabójstwo człowieka. Jeśli nie przekonują ich o tym zdjęcia, gotowi jesteśmy wysłać im film z aborcji. Mamy nadzieję, że również pacjentki zrozumieją, że nie warto korzystać z usług szpitala, w którym zabijanie chorych dzieci przed narodzeniem jest rzeczą normalną.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/MD.jpg[/author_image] [author_info]Mariusz Dzierżawski – członek zarządu Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN