Prezydent Wrocławia pisze nieprawdę o pro-liferach i swoich działaniach!

Prezydent Jacek Sutryk jest oburzony tym, że Fundacja Pro-Prawo do Życia zestawia jego działania utrudniające życie pro-liferom z komunistami, którzy zakazywali mówić prawdę o Katyniu. Umieścił na ten temat wpis na Facebooku. Znajduje się w nim kilka manipulacji.

Na jednym plakacie moje działania zestawione ze zbrodnią katyńską” – zestawienie nie dotyczy zbrodni katyńskiej, a zakazu publicznego głoszenia prawdy o niej przez polskich komunistów.

Sprawy są podobne, ponieważ przy jednej i drugiej mamy do czynienia z zabójstwami. Co więcej, mordowanie nienarodzonych dzieci dotyczy bezpośrednio Wrocławia. W 2014 roku w jednym z wrocławskich szpitali dziewczynka z zespołem Downa urodziła się żywa po tzw. „nieudanej aborcji” w 23 tygodniu ciąży. Zmarła po miesiącu. Jedynie w latach 2014 – 2018 zabito we Wrocławiu 254 nienarodzonych dzieci. Wiele z nich cierpiało np. właśnie na zespół Downa.

Szanuję prawo każdego do manifestowania swoich poglądów, nawet jeśli są to poglądy, z którymi się nie do końca zgadzam” – to kolejna nieprawda we wpisie prezydenta. Jacek Sutryk zdecydowanie faworyzuje poglądy lewicowe, tęczowe i podobne, a pozostałe często cenzuruje, m.in. przez działania swojego pełnomocnika ds. tolerancji.

Zamierzam reagować na złe rzeczy” – Jacek Sutryk widzi zło nie tam, gdzie ono jest. Uważa za złe pokazywanie ofiar aborcji, gdy w tym samym czasie we wrocławskich szpitalach dzieje się to, co widać na tych plakatach, a co podobno tak oburza prezydenta. Tymczasem nie protestuje on przeciwko zabijaniu nienarodzonych dzieci w szpitalach, a co więcej w wyborach był popierany przez proaborcyjne partie: SLD, KO i Nowoczesną, które chciałyby zezwolić na aborcję na życzenie.

Jak widać prawda jest dla prezydenta Wrocławia bardzo niewygodna. Można to zobaczyć nawet w jego własnym wpisie.

...

Więcej interesujących treści

Byliśmy na Spotkaniu Młodych w Krakowie!

W ubiegłą niedzielę, 26 listopada, jako Fundacja Pro–Prawo do życia, uczestniczyliśmy w SMAK – Spotkaniu Młodych Archidiecezji Krakowskiej. Był to już drugi raz, kiedy mieliśmy

Rozważania adwentowe 2023 – I 

W Ewangelii na uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok liturgiczny, Pan Jezus przypomina nam o sądzie, który czeka nas na końcu czasów. Każdy z nas

Makabryczne prawo w Michigan

Gubernator stanu Michigan Gretchen Whitmer podpisała ustawy, które znoszą zakaz aborcji przez częściowy poród, eliminują obowiązek przestrzegania zdrowotnych standardów przez placówki aborcyjne oraz nadają im

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN