Prezydent Wrocławia grozi Fundacji Pro – Prawo do życia!

Jacek Sutryk wysyła swoich urzędników aby rozbijali zgromadzenia publiczne informujące o horrorze aborcji. Jest oburzony tym, że Fundacja Pro–Prawo do życia informuje o tym wrocławian. Grozi, że skieruje sprawę do organów ścigania.

Po rozbiciu dwóch zgromadzeń antyaborcyjnych przez urzędników miejskich, Fundacja Pro–Prawo do życia wywiesiła we Wrocławiu bilbord porównujący działania Jacka Sutryka do ukrywania prawdy o Katyniu przez komunistów. Sutrykowi się to nie spodobało. Najwyraźniej chciałby cenzurować to co się dzieje w mieście, którym zarządza, a jednocześnie uchodzić za zwolennika wolności.

Analogia się narzuca. Komuniści chcieli ukryć prawdę o Katyniu, a Sutryk chce ukryć prawdę o aborcji. Groźby prezydenta Sutryka tylko tę analogię pogłębiają. Ci którzy ośmielali się za czasów PRL mówić prawdę o Katyniu trafiali do więzień. Ciekawe o jakiej karze dla obrońców dzieci poczętych marzy Jacek Sutryk?

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN