Prezydent Argentyny: zabijanie dzieci nienarodzonych stworzy “lepsze społeczeństwo”

Niższa izba parlamentu Argentyny uchwaliła projekt ustawy zezwalającej na mordowanie nienarodzonych na życzenie do 14 tygodnia ciąży. Prezydent Argentyny Alberto Fernandez, od którego ta inicjatywa wyszła, nazwał tę decyzję "krokiem w kierunku lepszego społeczeństwa".

Trudno powiedzieć, dlaczego mordowanie najmłodszych obywateli swojego kraju miałoby w jakiś sposób utworzyć lepsze społeczeństwo, bo po pierwsze jego część zostanie wymordowana, a po drugie ta część, która przeżyje, ma się chlubić tym, że może zabijać słabszych.

Każdy pamięta tych rządzących, którzy uważali, że aby zdobyć przestrzeń życiową dla silniejszych najpierw potrzebna jest wojna. Hitler wymordował rzesze ludzi, poczynając od tych najbardziej jego zdaniem nieprzydatnych. Argentyński przywódca również znalazł sobie wroga w tych, którzy sami obronić się nie mogą.

Historia pokazuje, że miarą cywilizacji jest jej stosunek do najsłabszych. Każdy naród, który nie troszczy się o dzieci, starszych i chorych, a zleca ich mordowanie w niedługim czasie staje się bezdusznym narodem, w którym liczy się wyłącznie siła i użyteczność, czego przykładów mamy aż nadto. Prezydent Argentyny uważa jednak, że tak wygląda “lepsze społeczeństwo”.

Źródło: https://www.lifenews.com/…society/

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN