Szukaj
Close this search box.

Prekursorka gender aresztowana

wsciekla feministkaMedia poinformowały o aresztowaniu kobiety, podejrzanej o molestowanie swojej uczennicy. Jak informują dziennikarze, nauczycielka zapraszała dziewczynkę do domu, gdzie ją upijała. Później razem paliły marihuanę. Po takiej libacji nauczycielka gwałciła swoją podopieczną.

wsciekla feministkaMedia poinformowały o aresztowaniu kobiety, podejrzanej o molestowanie swojej uczennicy. Jak informują dziennikarze, nauczycielka zapraszała dziewczynkę do domu, gdzie ją upijała. Później razem paliły marihuanę. Po takiej libacji nauczycielka gwałciła swoją podopieczną.

Aresztowana, zatrudniona przed laty jako polonistka w jednej ze szkół w Legionowie, organizowała w domu imprezy, na które zapraszała uczniów. Jak podaje portal Legio24.pl, podczas tych imprez podawała małoletnim alkohol i paliła z nimi wspólnie marihuanę. Taka postawa nauczycielki i wychowawcy nie podobała się jednak rodzicom, którzy skarżyli się dyrekcji placówki na jej zachowanie. Umowa z Wilgą H. nie została przedłużona.

Wiadomość nasuwa skojarzenia z nasilonymi ostatnio działaniami „genderystów”. Postulują oni jak najszybszą inicjację seksualną. Można powiedzieć, że Wilga H. wprowadzała „idee genderowe”, kilka lat przed opublikowaniem ich w Polsce. Starała się przedstawić seks swoim uczniom i uczennicom, jako przyjemne doświadczenie, demonstrowała im w praktyce, że seks bynajmniej nie musi odbywać się w „tradycyjnych związkach”, a zwłaszcza, że można uprawiać go w związkach jednopłciowych. Deprawacja w jej wykonaniu spotkała się ze sprzeciwem rodziców, deprawatorka straciła pracę w szkole, a następnie trafiła do aresztu.

Na razie sytuacja w Polsce różni się od sytuacji w Niemczech, gdzie do aresztów trafiają rodzice, protestujący przeciw seksualizacji dzieci. Plan „genderystów” zakłada, że edukacja seksualna również w Polsce, będzie przymusowa, a rodzice nie będą mogli jej się przeciwstawić. Partia Palikota, entuzjaści seks edukacji, współpracuje z Danielem Cohn-Benditem, który publicznie chwalił się swoimi pedofilskimi dokonaniami w przedszkolach. W PO również nie brakuje entuzjastów „postępu seksualnego”. Od mobilizacji rodziców zależy powstrzymanie deprawatorów w Polsce. Zapraszamy na stronę www.stoppedofilii.pl.

Mariusz Dzierżawski

Pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii”

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

Projekt zakładający tak zwaną depenalizację pomocnictwa w aborcji został odrzucony przez Sejm RP

Diabeł dostał kuksańca

W ubiegły piątek w polskim sejmie odbyło się głosowanie nad projektem ustawy, który zakładał depenalizację aborcji do 12 tygodnia ciąży, a w przypadku dzieci podejrzanych

Lukasz Jonczyk

Łukasz Jończyk w obronie najsłabszych

Podczas sejmowego wysłuchania w maju br. mocno wybrzmiał głos śp. Łukasza Jończyka, który przestrzegł przed niszczeniem moralnych fundamentów Polski.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN