Szukaj
Close this search box.

Prawo i Sprawiedliwość według Jarosława Kaczyńskiego – czyli po co jest nasza inicjatywa ustawodawcza?

"Wiem, że są ogłoszenia w prasie, które każdy średnio rozgarnięty człowiek rozumie i może sobie taką aborcję za granicą załatwić, taniej lub drożej" - mówił Jarosław Kaczyński w wywiadzie udzielonym we "Wprost".

Rząd Jarosława Kaczyńskiego wcale nie przejmuje się narastającą przestępczością aborcyjną, na którą coraz częściej zwracają uwagę obywatele. Mało tego, sam Kaczyński wskazuje na nielegalne rozwiązania. Czyżby przestępczość aborcyjna była rządowi PiSu na rękę?

Dlatego tak potrzebna jest nasza inicjatywa ustawodawcza, dająca konkretne narzędzia do walki zarówno z nielegalną aborcją w Polsce, jak i z promotorami, którzy tę aborcję sprzedają. Jeśli rząd nie chce pomagać w przestrzeganiu prawa, jako obywatele nie zgadzający się na zabijanie nienarodzonych, musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Zachęcamy więc do pobierania karty ze strony: https://stronazycia.pl/stop-aborcji/inicjatywa-2021/ i podpisywania się pod inicjatywą ustawodawczą.

Źródło: https://www.wprost.pl/…granica.html

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN