Prawo do zabijania czy prawo do życia?

W sobotę, 10 kwietnia w odpowiedzi na ostatnie działania ruchów feministycznych, zorganizowaliśmy kontrmanifestację, podczas której pokazaliśmy, czym jest tzw. prawo wyboru, a więc prawo do zabijania dzieci, którego domagają się środowiska feministyczne.

W sobotę, 10 kwietnia w odpowiedzi na ostatnie działania ruchów feministycznych, zorganizowaliśmy kontrmanifestację, podczas której pokazaliśmy, czym jest tzw. prawo wyboru, a więc prawo do zabijania dzieci, którego domagają się środowiska feministyczne. Jednocześnie podczas tej akcji wystartowaliśmy ze zbiórką podpisów pod Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą “Stop aborcji 2016”.

Pikieta miała na celu zwiększenie świadomości na temat tego procederu oraz wskazanie na fakt, iż jest to forma ludobójstwa.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Adrianna Katarzyna Piekarska – komórka bydgoska Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

zdjęcie: Agnieszka Cisowska

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN