Prawdziwy „boom” wystawowy

20120325179

 

Nie marnujemy czasu! Wystawa "Wybierz Życie" jeździ po Polsce. Kolejni mieszkańcy miast i miasteczek mają możliwość zapoznania się z jej treścią – o tym jak wygląda aborcja i dlaczego nie możemy stać obojętnie, jeśli nadal w obliczu prawa można w Polsce zabijać dzieci dowiadują się równocześnie mieszkańcy aż 9 miejscowości.

20120325179

 

Nie marnujemy czasu! Wystawa „Wybierz Życie” jeździ po Polsce. Kolejni mieszkańcy miast i miasteczek mają możliwość zapoznania się z jej treścią – o tym jak wygląda aborcja i dlaczego nie możemy stać obojętnie, jeśli nadal w obliczu prawa można w Polsce zabijać dzieci dowiadują się równocześnie mieszkańcy aż 9 miejscowości. Odkrywanie prawdy o aborcji ma obecnie miejsce w: Strzelcach Opolskich, Warszawie, Andrychowie, Ełku, Łącku, Dziadowej Kłodzie, Mielcu, Wodzisławiu Śląskim i Malborku. Dzięki ludziom wrażliwym na los zabijanych dzieci niebawem ekspozycja zagości także w Lubinie, ponownie w Gdyni i Płońsku. To prawdziwy „boom” wystawowy!

 

 

 

andrychw 1wodzisaw lski

Zorganizuj wystawę i TY, przyczyń się do szerzenia cywilizacji życia, powstrzymaj z nami plagę aborcji! Wesprzyj nas finansowo.

{flike}

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN