Prawdziwy “boom” wystawowy

20120325179

 

Nie marnujemy czasu! Wystawa "Wybierz Życie" jeździ po Polsce. Kolejni mieszkańcy miast i miasteczek mają możliwość zapoznania się z jej treścią – o tym jak wygląda aborcja i dlaczego nie możemy stać obojętnie, jeśli nadal w obliczu prawa można w Polsce zabijać dzieci dowiadują się równocześnie mieszkańcy aż 9 miejscowości.

20120325179

 

Nie marnujemy czasu! Wystawa “Wybierz Życie” jeździ po Polsce. Kolejni mieszkańcy miast i miasteczek mają możliwość zapoznania się z jej treścią – o tym jak wygląda aborcja i dlaczego nie możemy stać obojętnie, jeśli nadal w obliczu prawa można w Polsce zabijać dzieci dowiadują się równocześnie mieszkańcy aż 9 miejscowości. Odkrywanie prawdy o aborcji ma obecnie miejsce w: Strzelcach Opolskich, Warszawie, Andrychowie, Ełku, Łącku, Dziadowej Kłodzie, Mielcu, Wodzisławiu Śląskim i Malborku. Dzięki ludziom wrażliwym na los zabijanych dzieci niebawem ekspozycja zagości także w Lubinie, ponownie w Gdyni i Płońsku. To prawdziwy “boom” wystawowy!

 

 

 

andrychw 1wodzisaw lski

Zorganizuj wystawę i TY, przyczyń się do szerzenia cywilizacji życia, powstrzymaj z nami plagę aborcji! Wesprzyj nas finansowo.

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN