Prawdziwe oblicze zbrodni jaką jest aborcja. – relacja z pikiety

21.02.2015Mimo wielu obowiązków poszczególnych osób z bełchatowskiej komórki Fundacji, odbyła się kolejna już w Bełchatowie pikieta w obronie dzieci nienarodzonych. Bełchatowscy proliferzy wzięli dwa plakaty, tyczki bambusowe, koszulki i poszli walczyć o życie nienarodzonych... Nad bezpieczeństwem całego zgromadzenia czuwała policja i straż miejska, za co im serdecznie dziękujemy.

21.02.2015Mimo wielu obowiązków poszczególnych osób z bełchatowskiej komórki Fundacji, odbyła się kolejna już w Bełchatowie pikieta w obronie dzieci nienarodzonych. Bełchatowscy proliferzy wzięli dwa plakaty, tyczki bambusowe, koszulki i poszli walczyć o życie nienarodzonych… Nad bezpieczeństwem całego zgromadzenia czuwała policja i straż miejska, za co im serdecznie dziękujemy.

Do akcji dołączył również ONR z Zelowa oraz sympatyk Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Fundacja jest zawsze organizatorem tego typu akcji, jednak przyłączają się do nich ludzie z różnych środowisk. Jak widać problem aborcji nie jest im obojętny.

Dlaczego to robimy? Dlaczego ukazujemy prawdziwe oblicze zbrodni jaką jest aborcja?

Jakiś czas temu oglądałem film dokumentalny o wyzwalaniu obozów koncentracyjnych pod koniec II wojny światowej. Był to zbiór zdjęć filmowych nagranych przez amerykańskich i brytyjskich żołnierzy. Mieli oni za zadanie sfilmowania tego co tam się naprawdę działo, by świat mógł się dowiedzieć prawdy.

Okazało się, że jeśli ktoś wtedy znał sprawę tylko z przekazu ustnego często nie do końca zdawał sobie sprawę lub nie dowierzał temu, co tam się rzeczywiście stało. Dopiero, gdy ludzie widzieli zdjęcia z masowej zbrodni, w dobitny sposób docierało do nich jak wiele zła miało tam miejsce.

Po obejrzeniu tego typu materiałów u widzów wzrosła niechęć do zabijania oraz świadomość, że należy zrobić wszystko, aby taka zbrodnia się nie powtórzyła!

Ja natomiast osobiście utwierdziłem się w tym co robimy.

Na tej pikiecie również zdarzyło się parę głosów sprzeciwu. Jednak kobieta w podeszłym wieku podjechała do nas i powiedziała, że jak dziecko jest chore należy je zabić, po czym szybko pojechała dalej, tak jakby nie chciała słyszeć tego, co mówimy.

My jednak nie robimy tego, aby wszyscy ludzie poklepywali nas po plecach i aby było miło. Jeśli dzięki takim akcjom choćby jedna osoba uświadomiła sobie jak strasznym morderstwem jest aborcja – to warto, abyśmy to robili!

Ponadto cieszy nas to, że z biegiem lat działalności naszej Fundacji w całej Polsce znacząco spada poparcie dla aborcji wśród obywateli, a coraz więcej osób wybiera życie.

{flike} 

Nasza fundacja utrzymuje się jedynie z wpłat ludzi dobrej woli. Przekaż 1% podatku na naszą działalność statutową. KRS nr 0000233080. 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN