Prawda o posłach. Ruszamy z kampanią społeczną!

dlonie razem75% Polaków potępia aborcję, ale aż 233 posłów głosowało za utrzymaniem prawa do zabijania dzieci niepełnosprawnych przed narodzeniem. Zamierzamy dotrzeć do wyborców z informacją o każdym z posłów, którzy zagłosowali za prawem do zabijania dzieci z Zespołem Downa. W tym celu już wkrótce uruchomimy stronę www.eugenicy.pl, na której znajdą się informacje o posłach głosujących za zabijaniem nienarodzonych. Liczymy na współpracę środowisk lokalnych, mamy nadzieję, że uzyskamy konkretne informacje o posłach, którzy lubią pokazywać się publicznie jako katolicy, a popierają mordercze ustawy.

dlonie razem75% Polaków potępia aborcję, ale aż 233 posłów głosowało za utrzymaniem prawa do zabijania dzieci niepełnosprawnych przed narodzeniem. Zamierzamy dotrzeć do wyborców z informacją o każdym z posłów, którzy zagłosowali za prawem do zabijania dzieci z Zespołem Downa. W tym celu już wkrótce uruchomimy stronę www.eugenicy.pl, na której znajdą się informacje o posłach głosujących za zabijaniem nienarodzonych. Liczymy na współpracę środowisk lokalnych, mamy nadzieję, że uzyskamy konkretne informacje o posłach, którzy lubią pokazywać się publicznie jako katolicy, a popierają mordercze ustawy. Na stronie znajdą się ulotki poświęcone każdemu posłowi, pokazujące zabójcze skutki obowiązującego prawa. Ulotki będzie można wydrukować i rozpowszechnić w lokalnym środowisku.

Intensyfikujemy prace nad rozbudową struktur regionalnych Fundacji. Chcemy pozyskać jak najwięcej aktywistów, którzy wezmą aktywny udział w kampanii wyborczej, demaskując obłudników i wspierając ludzi sumienia.

Chcesz dołączyć do tej akcji? Napisz do nas: krzysztof@proprawodozycia.pl

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN