Prawda o posłach. Ruszamy z kampanią społeczną!

dlonie razem75% Polaków potępia aborcję, ale aż 233 posłów głosowało za utrzymaniem prawa do zabijania dzieci niepełnosprawnych przed narodzeniem. Zamierzamy dotrzeć do wyborców z informacją o każdym z posłów, którzy zagłosowali za prawem do zabijania dzieci z Zespołem Downa. W tym celu już wkrótce uruchomimy stronę www.eugenicy.pl, na której znajdą się informacje o posłach głosujących za zabijaniem nienarodzonych. Liczymy na współpracę środowisk lokalnych, mamy nadzieję, że uzyskamy konkretne informacje o posłach, którzy lubią pokazywać się publicznie jako katolicy, a popierają mordercze ustawy.

dlonie razem75% Polaków potępia aborcję, ale aż 233 posłów głosowało za utrzymaniem prawa do zabijania dzieci niepełnosprawnych przed narodzeniem. Zamierzamy dotrzeć do wyborców z informacją o każdym z posłów, którzy zagłosowali za prawem do zabijania dzieci z Zespołem Downa. W tym celu już wkrótce uruchomimy stronę www.eugenicy.pl, na której znajdą się informacje o posłach głosujących za zabijaniem nienarodzonych. Liczymy na współpracę środowisk lokalnych, mamy nadzieję, że uzyskamy konkretne informacje o posłach, którzy lubią pokazywać się publicznie jako katolicy, a popierają mordercze ustawy. Na stronie znajdą się ulotki poświęcone każdemu posłowi, pokazujące zabójcze skutki obowiązującego prawa. Ulotki będzie można wydrukować i rozpowszechnić w lokalnym środowisku.

Intensyfikujemy prace nad rozbudową struktur regionalnych Fundacji. Chcemy pozyskać jak najwięcej aktywistów, którzy wezmą aktywny udział w kampanii wyborczej, demaskując obłudników i wspierając ludzi sumienia.

Chcesz dołączyć do tej akcji? Napisz do nas: krzysztof@proprawodozycia.pl

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN