Szukaj
Close this search box.

Prawda o aborcji w Świętochłowicach

To już kolejny raz, kiedy Ślązacy mają okazję obejrzeć wystawę "Wybierz Życie". Tym razem wystawa stanęła na terenie parafii NSPJ w Świętochłowicach-Piaśnikach dzięki uprzejmości tamtejszego księdza proboszcza. Teren, na którym ją ustawiliśmy znajduje się przy dużym skrzyżowaniu dwóch ruchliwych ulic. Z tego też powodu podzieliliśmy ją na dwie części, które stoją widoczne z dwóch różnych ulic.

To już kolejny raz, kiedy Ślązacy mają okazję obejrzeć wystawę „Wybierz Życie”. Tym razem wystawa stanęła na terenie parafii NSPJ w Świętochłowicach-Piaśnikach dzięki uprzejmości tamtejszego księdza proboszcza. Teren, na którym ją ustawiliśmy znajduje się przy dużym skrzyżowaniu dwóch ruchliwych ulic. Z tego też powodu podzieliliśmy ją na dwie części, które stoją widoczne z dwóch różnych ulic. Wszystko po to, aby jak najwięcej osób miało okazję skonfrontować się z prawdą o aborcji. Duże litery są widoczne z ulicy, zatem na pewno nie tylko piesi zwrócą uwagę na wystawę, ale i również przejeżdżający tamtędy kierowcy, którzy muszą  często stawać przed skrzyżowaniem na czerwonym świetle.
Aura co prawda nam niezbyt sprzyjała, bo cały czas siąpił deszcz, ale w gronie przyjaciół nie ma czasu na marudzenie. Na koniec zostaliśmy mile ugoszczeni kawą, herbatą i pokrzepiającą przekąską. Przy okazji mieliśmy czas aby omówić w tej miłej atmosferze dalsze plany naszej komórki.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Katarzyna Malcharczyk, chorzowska komórka Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Nasza fundacja utrzymuje się jedynie z wpłat ludzi dobrej woli. Przekaż 1% podatku na naszą działalność statutową. KRS nr 0000233080.

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN