Szukaj
Close this search box.

Prawda o aborcji w Lubaczowie – relacja z pikiety

14 marca br. o godz. 16:00 odbyła się kolejna pikieta antyaborcyjna w Lubaczowie. Została ona zorganizowana przez Fundację Pro - Prawo do Życia. Działacze miejscowej komórki wraz z delegatami z lokalnego koła Młodzieży Wszechpolskiej pikietowali w obronie życia.

14 marca br. o godz. 16:00 odbyła się kolejna pikieta antyaborcyjna w Lubaczowie. Została ona zorganizowana przez Fundację Pro – Prawo do Życia. Działacze miejscowej komórki wraz z delegatami z lokalnego koła Młodzieży Wszechpolskiej pikietowali w obronie życia.

Zostały rozłożone banery o przemocy wobec bezbronnych dzieci w łonie matki, o zabójstwie dzieci z zespołem Downa, o tym co się robi z dziećmi z in vitro. Ponadto puszczaliśmy przez magnetofon nagrania, które mówiły o tym, czym jest aborcja.

Po pikiecie aktywiści Fundacji udali się na spotkanie organizacyjne. Została tam poruszona kwestia zaplanowania kolejnej pikiety oraz plan prelekcji na temat aborcji w szkołach na terenie miasta.

83

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/03/Avatar.png[/author_image] [author_info]Maciej Puchalski – działacz lubaczowskiej komórki Fundacji Pro – prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN