Szukaj
Close this search box.

Prawda o aborcji w centrum Krakowa

Tydzień temu w Krakowie zawisł wielkoformatowy baner, przedstawiający zdjęcie 11 tygodniowego dziecka, zamordowanego w wyniku aborcji. Wizerunkowi towarzyszy zachęta do udziału w akcji "Zadzwoń do posła" (www.proprawodozycia.pl/zadzwondoposla), której celem jest zmiana prawa pozwalającego na mordowanie nienarodzonych. Podobny bilbord zawisł wcześniej w Poznaniu.

Tydzień temu w Krakowie zawisł wielkoformatowy baner, przedstawiający zdjęcie 11 tygodniowego dziecka, zamordowanego w wyniku aborcji. Wizerunkowi towarzyszy zachęta do udziału w akcji „Zadzwoń do posła” (www.proprawodozycia.pl/zadzwondoposla), której celem jest zmiana prawa pozwalającego na mordowanie nienarodzonych. Podobny bilbord zawisł wcześniej w Poznaniu.

Aborcjoniści są przerażeni oddziaływaniem naszych bilbordów. Wyborcza pisze o naszej akcji pod tytułem: Martwe płody na gigantycznych bilbordach w polskich miastach. A prokuratura nie reaguje. Prawda o aborcji dociera do tysięcy ludzi i porusza ich sumienia. Dlatego aborcjoniści chcieliby zakazać naszej kampanii. Poznańscy Zieloni złożyli donos do prokuratury. Bezskutecznie. Poznańska prokuratura nie doszukała się przestępstwa w naszych działaniach. Krakowscy postępowcy domagają się administracyjnych zakazów pokazywania prawdy o aborcji. Mają marne szanse. Sądy już kilkanaście razy przyznały nam rację w podobnych sprawach.

Brutalna prawda o aborcji szokuje – nie jest to niczym nadzwyczajnym. Mordowanie w majestacie prawa, bezbronnych dzieci, jest zbrodnią przekraczającą granice pojmowania normalnego człowieka. Nasza akcja uświadamia to o czym niektórzy nie pamiętają, a inni nie chcieliby pamiętać – uświadamia, że w Polsce legalne jest mordowanie dzieci. Wystarczy, że są nienarodzone, a aborter stwierdzi podejrzenie wady bądź nieuleczalnej choroby, które wcale nie musi się potwierdzić. Takich morderstw od lat dokonuje się każdego roku kilkaset, a obecnie ich liczba zbliża się do tysiąca.

Aby to powstrzymać zabijanie niewinnych dzieci potrzebna jest nasza aktywność. Udział w akcji zadzwoń do posła może ocalić wiele dzieci. Kliknij: www.proprawodozycia.pl/zadzwondoposla

 

krakow_billboard_4

krakow_billboard_3

krakow_billboard_2

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/06/logo800px.png[/author_image] [author_info]Adam Kulpiński – koordynator Fundacji Pro – Prawo do Życia w Krakowie[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN