Szukaj
Close this search box.

Prawda o aborcji na pikiecie w Bełchatowie

Pikieta-Belchatow14 sierpnia 2014r. w godzinach 17:00-18:00 odbyła się pierwsza pikieta STOP ABORCJI w Bełchatowie.

Pikieta-Belchatow14 sierpnia 2014r. w godzinach 17:00-18:00 odbyła się pierwsza pikieta STOP ABORCJI w Bełchatowie.

Staliśmy z plakatem ukazującym, że w Polsce wolno zabijać chore, nienarodzone dzieci. Widać było, że ludzie przechodzący popierali akcję. Wiele osób zatrzymywało się. Część z nich mówiła między sobą: to jest człowiek, nie można go zabijać.

Rozmawialiśmy między innymi z młodym człowiekiem, który nie mógł sobie wyrobić zdania na temat aborcji.

Mieliśmy też dwa małe ekscesy. Pewien pijany mężczyzna widząc zdjęcie z Hitlerem ruszył w naszą stronę jakby chciał się bić jednak bardzo szybko zareagował policja i dostał on mandat w wysokości 100zł. Znajomi pijanego mężczyzny powiedzieli, że nas popierają i starali mu się wytłumaczyć o co chodzi, ale ten nie chciał słuchać.

Po jakimś czasie podszedł do nas inny mężczyzna z pretensjami, że mamy zdjęcie z osobą z zespołem Downa, a na przeciwko mieszka ktoś taki. Spytałem się w czym problem, bo przecież my zniechęcamy ludzi do zabijania chorych osób. On wtedy nie mógł znaleźć argumentów i odszedł.

Na koniec pikiety jedna osoba wyraziła chęć uczestniczenia w kolejnych.

Warto organizować tego typu akcje. Ludzie dowiadują się czym jest naprawdę aborcja, czyli widzą prawdę, którą media często ukrywają.

 

PICT00431

 

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Zaawansowane metody śledcze oleśnickiej policji

Dnia 29 lutego w Oleśnicy, przed wejściem do Szpitala (będącego liderem w statystykach dzieciobójstwa prenatalnego w Polsce) odbywało się zgromadzenie publiczne, mające na celu pokazywanie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN