Szukaj
Close this search box.

Pracownik karetki pogotowia groził obrońcom życia pobiciem – pikieta we Wrocławiu

We wtorek, dnia 24.04.2018 r. w godzinach popołudniowych, na wrocławskim Brochowie (Szpital im. A. Falkiewicza) odbyła się kolejna pikieta obrońców życia z Fundacji Pro- Prawo do Życia. Pikieta rozpoczęła się groźbą pracownika karetki pogotowia, który straszył, że pobije uczestników.

We wtorek, dnia 24.04.2018 r. w godzinach popołudniowych, na wrocławskim Brochowie (Szpital im. A. Falkiewicza) odbyła się kolejna pikieta obrońców życia z Fundacji Pro- Prawo do Życia.

Pikieta rozpoczęła się groźbą pracownika karetki pogotowia, który straszył, że pobije uczestników. W wypowiedzi zaznaczył, że pogróżki dotyczą również kobiet! Swoją agresję argumentował dbaniem o 'bezpieczeństwo” swoich dzieci, mimo że tam ich nie było. Badania wskazują, że dzieci bardziej boją się agresji rodziców niż widoku baneru pokazującego okrucieństwo aborcji.

Dalszy przebieg protestu przeciw mordowaniu dzieci (w tym akurat szpitalu w 2017 roku dokonano zabójstwa pięciorga dzieci, matki czworga z nich były nastolatkami) był już bez gróźb. Licznie zgromadzeni działacze fundacji odmówili Różaniec Święty w intencji nawrócenia zwolenników aborcji.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Wioletta Ozdoba – Fundacja Pro-Prawo do Życia; komórka Wrocław[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN