Pracował dla homoseksualnego lobby LGBT – torturował i gwałcił dziecko

22 lata więzienia i wpis do rejestru przestępców seksualnych – to wyrok, jaki usłyszał w 2018 roku oprawca dziecka związany z brytyjskim lobby LGBT.

David Challenor więził 10-letnią dziewczynkę na strychu. (33) Przywiązywał ją do belki, torturował wstrząsami elektrycznymi i biczował, a następnie gwałcił. Na czas tortur i molestowania przebierał się za… noworodka i zakładał na siebie pieluchę. W trakcie trwania procesu, pomimo postawionych mu zarzutów katowania i wykorzystywania dziecka, był zatrudniony w sztabie brytyjskiego ruchu LGBT przy Partii Zielonych.

Pedofil był w tym czasie m.in. managerem wyborczym… swojego syna Aimee Challenora, który uważa się za „transpłciową kobietę”. Aimee był przewodniczącym ruchu LGBTIQA + Greens i kandydował do brytyjskiego parlamentu, domagając się kolejnych przywilejów dla homoseksualistów i „edukacji” seksualnej w szkołach. Twierdzi, że nie wiedział, co działo się na strychu domu, w którym mieszkał razem z ojcem.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN