Szukaj
Close this search box.

Urząd Miasta Poznań sfinansował poradnik o robieniu lewatywy przed seksem analnym

Urząd Miasta Poznań przeznaczył 5 000 zł ze środków publicznych na powstanie cyklu poradników do tzw. edukacji seksualnej. W ramach projektu powstał m.in. videoporadnik "Jak zrobić lewatywę przed seksem analnym?".

Kiedy gruszka jest już pełna, no to czas wprowadzić ją sobie do tyłka. Najlepiej użyć do tego celu lubrykantu. Zwykłego lubrykantu, którego używacie do seksu analnego. Należy nałożyć trochę lubrykantu na końcówkę, żeby ona łatwiej wchodziła„.

To fragment videoporadnika pod tytułem „Jak zrobić lewatywę przed seksem analnym?„, który powstał przy udziale dotacji udzielonej przez Urząd Miasta Poznań. Autorem tego materiału jest organizacja LGBT Grupa Stonewall, która zajmuje się m.in. prowadzeniem edukacji seksualnej w szkołach na terenie Wielkopolski.

„- Kiedy najlepiej robić sobie lewatywę? Najlepiej robić ją około 45 minut przed seksem. Oczywiście nie zawsze można to zaplanować i czasem ten seks dzieje się spontanicznie. Robimy wtedy lewatywę tuż przed stosunkiem i to jest okej, ale możecie czuć lekką nadwrażliwość. Czy lewatywa daje 100% pewności, że będzie czysto? Nie. Nasze ciała po prostu tak nie działają. Czasem zdarza się, że mimo wszystko będzie trochę brudno. I to jest okej, to nie jest żaden powód do wstydu. Wszyscy robimy kupę.

Poradnik ma już ponad 40 000 wyświetleń a dostęp do niego nie jest niczym ograniczony. Bez żadnych przeszkód mogą oglądać go dzieci. To nie jedyny materiał do edukacji seksualnej stworzony w ramach projektu Grupy Stonewall. Inny poradnik zawiera praktyczne wskazówki na temat unikania bólu w trakcie gejowskiego seksu analnego:

Wszystko zależy od znajomości swojego ciała i doświadczenia w tym seksie analnym. Jeżeli człowiek zna swoje ciało i wie jak się rozluźnić, to naprawdę satysfakcja z tego seksu jest ogromna. Polecam. Ale naprawdę trzeba przejść pewne kroki, żeby ta satysfakcja była pełna (…) Na pewno przyjemność jest trudna do osiągnięcia dla początkujących. Tutaj najważniejsza jest praktyka, wprawa, odpowiedni trening„.

Tymi słowami edukatorzy seksualni zachęcają swoich widzów do oddawania się praktykom homoseksualnym.

Tak właśnie wygląda edukacja seksualna LGBT forsowana obecnie wśród dzieci i młodzieży w całej Polsce. Jej celem jest oswojenie młodego pokolenia Polaków z perwersjami seksualnymi i uczynienie z nich łatwych ofiar dla pedofilów. Musimy działać aby to powstrzymać” – mówi Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro-Prawo do życia, która prowadzi w całym kraju akcję „Stop pedofilii” mającą na celu informowanie rodziców i nauczycieli o zagrożeniu związanym z edukacją seksualną LGBT. „Wulgarna, obrzydliwa i obsceniczna edukacja seksualna już teraz prowadzona jest dla młodych Polaków w Internecie. Edukatorzy seksualni i aktywiści LGBT chcą aby przeniosła się ona do szkolnych ławek. Tylko od aktywności i zaangażowania świadomych Polaków zależy, czy im się to uda” – dodaje Dzierżawski.

Grupa Stonewall otrzymała od Urzędu Miasta Poznań także kolejną dotację w wysokości 23 000 zł na organizację warsztatów w szkołach na terenie miasta. Wedle zapowiedzi Stonewall, pierwsze szkolenia mają rozpocząć się już w październiku.

...

Więcej interesujących treści

Zaawansowane metody śledcze oleśnickiej policji

Dnia 29 lutego w Oleśnicy, przed wejściem do Szpitala (będącego liderem w statystykach dzieciobójstwa prenatalnego w Polsce) odbywało się zgromadzenie publiczne, mające na celu pokazywanie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN