Szukaj
Close this search box.

Poznań, Piła i Zgierz mają swoich wojowników życia – relacja z kursów

20140920 153431W trzecią sobotę września Fundacja Pro – prawo do życia zorganizowała kolejne kursy. Ze względu na spore zainteresowanie przeprowadziliśmy jednocześnie trzy szkolenia w różnych miastach Polski.

20140920 153431W trzecią sobotę września Fundacja Pro – prawo do życia zorganizowała kolejne kursy. Ze względu na spore zainteresowanie przeprowadziliśmy jednocześnie trzy szkolenia w różnych miastach Polski. Nasi trenerzy zawitali do Poznania, Piły i Zgierza. Coraz więcej ludzi chce zdobyć praktyczną wiedzę, którą będą mogli wykorzystać lokalnie, walcząc w swoich społecznościach z zabijaniem nienarodzonych dzieci. Cieszy nas zarówno niesłabnące zainteresowanie naszymi szkoleniami, jak i fakt, że trafiamy z nimi do kolejnych miejscowości.

Być może także Ty, Czytelniku, zastanawiałeś się jak można skutecznie przeciwdziałać mordowaniu niewinnych dzieci? Jeśli tak, zgłoś się na jeden z organizowanych przez nas kursów. Chcesz aby kurs Fundacji Pro odbył się w Twoim mieście? Napisz do nas na kurs@proprawodozycia.pl.

 

{flike}

...

Więcej interesujących treści

swiadoma bezpieczna ja

„Świadoma, bezpieczna ja”, która zabija swoje dziecko

Program „Świadoma, bezpieczna ja” jest pakietem rozwiązań przedstawionym przez Ministerstwo Zdrowia, pod wodzą minister Izabeli Leszczyny. W praktyce jednak pod płaszczykiem „poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego kobiet”

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN