Powrót wystawy „Wybierz Życie” do Wrocławia

W sobotę 25.03 na wrocławskich Pilczycach, przy parafii Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, umieściliśmy nasze plakaty. Przypomnieliśmy o polskiej rzeczywistości: o zabijanych dzieciach z zespołem Downa, o Hitlerze który kwalifikował ludzi pod względem przydatności dla społeczeństwa, o dzieciach skazywanych na karę śmierci za winy ich ojców.

W sobotę 25.03 na wrocławskich Pilczycach, przy parafii Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, umieściliśmy nasze plakaty.

Przypomnieliśmy o polskiej rzeczywistości: o zabijanych dzieciach z zespołem Downa, o Hitlerze który kwalifikował ludzi pod względem przydatności dla społeczeństwa, o dzieciach skazywanych na karę śmierci za winy ich ojców.

Czy jednak my Polacy, będziemy w stanie odmienić ten okrutny los, zanim dosięgnie nas Ręka Sprawiedliwości? Nie ma bowiem zbrodni bez kary.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator regionalny w Fundacji Pro – Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN