Szukaj
Close this search box.

Powiększyła się Armia Obrońców Życia na Podkarpaciu!

W sobotę w Rzeszowie odbył się kurs dla proliferów. Uczestniczyło w nim 25 osób. Został on zorganizowany przez Fundację Pro-prawo do Życia.

W sobotę w Rzeszowie odbył się kurs dla proliferów. Uczestniczyło w nim 25 osób. Został on zorganizowany przez Fundację Pro-prawo do Życia.
Uczestnicy kursu dowiedzieli się jak skutecznie bronić życia i jakie działania podejmuje fundacja w tym zakresie.
Wszystko czego nauczyli się na kursie będą mieli okazję wprowadzić w czyn w najbliższym czasie, gdyż zadeklarowali udział w działaniach fundacji.

I ty nie stój z boku!
Masz okazję przyłączyć się do jednej z najprężniej rozwijających się organizacji pro-life w Polsce. Dzięki temu aktywnie włączysz się w obronę życia i zobaczysz, jakie to ważne.
Zaciągnij się do Armii Obrońców Życia i ratuj z nami tych co sami bronić się nie mogą!

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Przemysław Sycz – członek rzeszowskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia; w marcu 2015 roku Sąd Rejonowy w Rzeszowie zabronił mu nazywania aborcji, dokonywanych w Szpitalu Pro-familia w Rzeszowie zabijaniem[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

pikieta lodz

Pigułki aborcyjne zabijają! – pikieta w Łodzi

Co jakiś czas w Polsce znajdowane są ciała dzieci na płodowym etapie rozwoju. Prawdopodobnie większość z nich to ofiary pigułek aborcyjnych. Na forach aborcyjnych znajdują

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN