Potrójne akty dewastacji wystawy ”Wybierz Życie”. Apelujemy o pomoc

big 1318330320Nocą z soboty na niedzielę (8-9. października) w kilku miejscach w naszym kraju dokonano aktu agresji na wystawę "Wybierz Życie". Dewastacja miała miejsce w Modlinie, Gumieńcu k. Szczecina i Kamieniu k. Rzeszowa. Czy akty agresji i wandalizmu wobec pokazywanej prawdy o aborcji, w jednym czasie i aż w trzech miejscach to przypadek? Trwa postępowanie wyjaśniające. Policja bada okoliczności zdarzeń.

big 1318330320Nocą z soboty na niedzielę (8-9. października) w kilku miejscach w naszym kraju dokonano aktu agresji na wystawę “Wybierz Życie”. Dewastacja miała miejsce w Modlinie, Gumieńcu k. Szczecina i Kamieniu k. Rzeszowa. Czy akty agresji i wandalizmu wobec pokazywanej prawdy o aborcji, w jednym czasie i aż w trzech miejscach to przypadek? Trwa postępowanie wyjaśniające. Policja bada okoliczności zdarzeń.

Dewastatorom zależało aby ludzie nie dowiedzieli się prawdy o aborcji i jej okrucieństwie. O tym, że nie mamy prawa pozbawiać życia nikogo, że stając po stronie kompromisu skazujemy na bezlitośnie dokonany akt morderstwa na najmniejszym człowieku.

Informujemy jednak, że wystawy zostaną odrestaurowane . Wydrukujemy jeszcze więcej plakatów, aby wystawa dotarła wszędzie, gdzie tylko znajdą się ludzie o wrażliwych sercach i będą chcieli pokazać innym, że zło trzeba nazywać złem. Że rzekoma wolność i prawo wyboru jednych, jest wyrokiem na drugich. Chcemy głośno wołać: NIE AKCEPTUJEMY ZŁA, NIE AKCEPTUJEMY ZBRODNI DOKONYWANYCH CIĄGLE W OBLICZU PRAWA. CHCEMY TO ZMIENIĆ.

Zwracamy się z apelem do wszystkich, którym leży na sercu los dzieci, których życie jest zagrożone, do tych którzy chcą przyczynić się do doprowadzenia do pełnej ochrony życia – wesprzyjcie nas. Musimy wydrukować nowe plakaty, koszt odrestaurowania jednej wystawy to 1500 zł. Jeśli możecie pomóżcie nam wydrukować plakaty (w całości, w części, ile kto może), poproście o to innych. Bez WAS to się nie uda.

{vsig}galerie/zniszczonawystawa{/vsig}

{flike}

{fcomment}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN