Szukaj
Close this search box.

Posłowie PiS przeciągają prace nad projektem zakazującym aborcji eugenicznej, a kolejne dzieci umierają – pikieta pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości we Wrocławiu

28 maja  udaliśmy się pod wrocławską siedzibę Prawa i Sprawiedliwości. Zademonstrowaliśmy tam swój sprzeciw wobec bezczynności posłów w kwestii zmiany prawa dotyczącego aborcji. Ustawiliśmy się z transparentem, na którym można było przeczytać, że od czasu przejęcia rządów przez PiS, aborterzy zabili już ponad 3000 nienarodzonych dzieci.

28 maja  udaliśmy się pod wrocławską siedzibę Prawa i Sprawiedliwości. Zademonstrowaliśmy tam swój sprzeciw wobec bezczynności posłów w kwestii zmiany prawa dotyczącego aborcji.

Ustawiliśmy się z transparentem, na którym można było przeczytać, że od czasu przejęcia rządów przez PiS, aborterzy zabili już ponad 3000 nienarodzonych dzieci. Puściliśmy także nagranie informujące przechodniów o aktualnym stanie prac parlamentarzystów nad projektem zakazującym aborcji eugenicznej. Projekt utknął w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, a posłowie już dwukrotnie odrzucili wniosek niezrzeszonego posła Jana Klawitera o zajęcie się nim na posiedzeniach komisji. Członkiem komisji jest również poseł Jacek Świat z Wrocławia.

Musimy w dalszym ciągu naciskać na rządzących i informować ludzi, dlaczego to barbarzyńskie prawo nie jest zmieniane. W czerwcu również staniemy przed siedzibą PiS, aby uświadamiać to mieszkańcom .

Zachęcamy wszystkich, którym zależy na zakończeniu tych barbarzyńskich praktyk w polskich szpitalach, do włączenia się w nasze działania.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/11/jan-both.png[/author_image] [author_info]Jan Both – Fundacja Pro-Prawo do Życia; komórka Wrocław[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN