Posłowie PiS przeciągają prace nad projektem zakazującym aborcji eugenicznej, a kolejne dzieci umierają – pikieta pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości we Wrocławiu

28 maja  udaliśmy się pod wrocławską siedzibę Prawa i Sprawiedliwości. Zademonstrowaliśmy tam swój sprzeciw wobec bezczynności posłów w kwestii zmiany prawa dotyczącego aborcji. Ustawiliśmy się z transparentem, na którym można było przeczytać, że od czasu przejęcia rządów przez PiS, aborterzy zabili już ponad 3000 nienarodzonych dzieci.

28 maja  udaliśmy się pod wrocławską siedzibę Prawa i Sprawiedliwości. Zademonstrowaliśmy tam swój sprzeciw wobec bezczynności posłów w kwestii zmiany prawa dotyczącego aborcji.

Ustawiliśmy się z transparentem, na którym można było przeczytać, że od czasu przejęcia rządów przez PiS, aborterzy zabili już ponad 3000 nienarodzonych dzieci. Puściliśmy także nagranie informujące przechodniów o aktualnym stanie prac parlamentarzystów nad projektem zakazującym aborcji eugenicznej. Projekt utknął w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, a posłowie już dwukrotnie odrzucili wniosek niezrzeszonego posła Jana Klawitera o zajęcie się nim na posiedzeniach komisji. Członkiem komisji jest również poseł Jacek Świat z Wrocławia.

Musimy w dalszym ciągu naciskać na rządzących i informować ludzi, dlaczego to barbarzyńskie prawo nie jest zmieniane. W czerwcu również staniemy przed siedzibą PiS, aby uświadamiać to mieszkańcom .

Zachęcamy wszystkich, którym zależy na zakończeniu tych barbarzyńskich praktyk w polskich szpitalach, do włączenia się w nasze działania.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/11/jan-both.png[/author_image] [author_info]Jan Both – Fundacja Pro-Prawo do Życia; komórka Wrocław[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN