Szukaj
Close this search box.

Posłowie Palikota przeciw, a nawet za aborcją

palikot projekt plakatuMnożą się wypowiedzi posłów Ruchu Palikota, którzy deklarują, że są przeciwni aborcji, ale są zwolennikami „prawa do aborcji". To ciekawe zjawisko. Możemy sobie wyobrazić, że wkrótce posłowie tej partii ogłoszą, że są „przeciw kradzieży, ale za prawem do kradzieży", później (a może wcześniej?), że są „przeciw pedofilii, ale za prawem do pedofilii", następnie zapewne ogłoszą, że są „przeciw zabójstwom, ale za prawem do zabijania".

palikot projekt plakatuMnożą się wypowiedzi posłów Ruchu Palikota, którzy deklarują, że są przeciwni aborcji, ale są zwolennikami „prawa do aborcji”. To ciekawe zjawisko. Możemy sobie wyobrazić, że wkrótce posłowie tej partii ogłoszą, że są „przeciw kradzieży, ale za prawem do kradzieży”, później (a może wcześniej?), że są „przeciw pedofilii, ale za prawem do pedofilii”, następnie zapewne ogłoszą, że są „przeciw zabójstwom, ale za prawem do zabijania”.

Cieszmy się, że nawet zwolennicy niszczenia moralności, nie ośmielają się wprost nawoływać do zabijania dzieci przed narodzeniem. Nie dajmy się nabrać na ich pokrętną logikę. Prawo do złego, to złe prawo.

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN