Szukaj
Close this search box.

Posłowie głosowali za zabijaniem – pikieta w Krakowie

ra gowin krakw 21 grudnia 2012 roku odbyła się w Krakowie druga pikieta przeciwko zabijaniu nienarodzonych. Tym razem protest kierowaliśmy szczególnie w stronę posłów PO, którzy, mimo braku dyscypliny partyjnej, opowiedzieli się za zabijaniem chorych - głosując 24 października b.r. za odrzuceniem projektu zgłoszonego w ostatnim czasie przez Solidarną Polskę.

ra gowin krakw 21 grudnia 2012 roku odbyła się w Krakowie druga pikieta przeciwko zabijaniu nienarodzonych. Tym razem protest kierowaliśmy szczególnie w stronę posłów PO, którzy, mimo braku dyscypliny partyjnej, opowiedzieli się za zabijaniem chorych – głosując 24 października b.r. za odrzuceniem projektu zgłoszonego w ostatnim czasie przez Solidarną Polskę.

Pikieta przebiegła bardzo owocnie – było nas ponad 30 osób, w tym wiele zadeklarowało swoje zaangażowanie.

Krakowska komórka Fundacji Pro rozwija się coraz dynamiczniej, przygotowujemy się do kolejnych działań. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich, którym nie jest obojętny los nienarodzonych.

{vsig}komorki/Krakow/PikietaRasGowin{/vsig}

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Projekt zakładający tak zwaną depenalizację pomocnictwa w aborcji został odrzucony przez Sejm RP

Diabeł dostał kuksańca

W ubiegły piątek w polskim sejmie odbyło się głosowanie nad projektem ustawy, który zakładał depenalizację aborcji do 12 tygodnia ciąży, a w przypadku dzieci podejrzanych

Lukasz Jonczyk

Łukasz Jończyk w obronie najsłabszych

Podczas sejmowego wysłuchania w maju br. mocno wybrzmiał głos śp. Łukasza Jończyka, który przestrzegł przed niszczeniem moralnych fundamentów Polski.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN