Posłowie głosowali za zabijaniem – pikieta w Krakowie

ra gowin krakw 21 grudnia 2012 roku odbyła się w Krakowie druga pikieta przeciwko zabijaniu nienarodzonych. Tym razem protest kierowaliśmy szczególnie w stronę posłów PO, którzy, mimo braku dyscypliny partyjnej, opowiedzieli się za zabijaniem chorych - głosując 24 października b.r. za odrzuceniem projektu zgłoszonego w ostatnim czasie przez Solidarną Polskę.

ra gowin krakw 21 grudnia 2012 roku odbyła się w Krakowie druga pikieta przeciwko zabijaniu nienarodzonych. Tym razem protest kierowaliśmy szczególnie w stronę posłów PO, którzy, mimo braku dyscypliny partyjnej, opowiedzieli się za zabijaniem chorych – głosując 24 października b.r. za odrzuceniem projektu zgłoszonego w ostatnim czasie przez Solidarną Polskę.

Pikieta przebiegła bardzo owocnie – było nas ponad 30 osób, w tym wiele zadeklarowało swoje zaangażowanie.

Krakowska komórka Fundacji Pro rozwija się coraz dynamiczniej, przygotowujemy się do kolejnych działań. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich, którym nie jest obojętny los nienarodzonych.

{vsig}komorki/Krakow/PikietaRasGowin{/vsig}

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN