Szukaj
Close this search box.

Posłowie chcą ukryć prawdę o zabijaniu. Nie uda im się.

czaszka but wojskowyW niedzielę młodzież z Ruchu Narodowego zorganizowała pikietę pod kościołem do którego uczęszcza poseł Marek Gos. Trzymali baner z napisem: "Poseł Gos głosował za prawem do zabijania dzieci za twoje pieniądze." Poseł jest oburzony tym, że pokazano mu prawdę o nim samym. Grozi nawet, że skieruje sprawę do sądu. Lęki posła Gosa są słuszne. Ujawnianie prawdy w jego rodzinnej miejscowości może spowodować, że ludzie odkryją jego obłudę i nie będą chcieli na niego głosować.

czaszka but wojskowyW niedzielę młodzież z Ruchu Narodowego zorganizowała pikietę pod kościołem do którego uczęszcza poseł Marek Gos. Trzymali baner z napisem: „Poseł Gos głosował za prawem do zabijania dzieci za twoje pieniądze.” Poseł jest oburzony tym, że pokazano mu prawdę o nim samym. Grozi nawet, że skieruje sprawę do sądu. Lęki posła Gosa są słuszne. Ujawnianie prawdy w jego rodzinnej miejscowości może spowodować, że ludzie odkryją jego obłudę i nie będą chcieli na niego głosować.

Dziwi jednak zaskoczenie Marka Gosa. Mówiliśmy przecież posłom wielokrotnie, że jeśli Sejm nie będzie chciał dyskutować o projekcie ustawy, to ta debata będzie się toczyć na ulicach. Posłowie liczyli jednak, że jeśli zamiotą sprawę pod dywan, to pod tym dywanem zostanie. Przeliczyli się.

Dlatego lęki posła Gosa powinien podzielać każdy poseł, który głosował za prawem do zabijania chorych dzieci.Setki tysięcy ludzi, którzy podpisywali się pod projektami chroniącymi dzieci nienarodzone nie chcą, by ich ignorowano. Pikiety w parafiach świętokrzyskich, to początek akcji ogólnopolskiej. Wielu jest chętnych do wzięcia w niej udziału. Czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem:kontakt@proprawodozycia.pl

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN