Posłanka Katarasińska popiera prawo do zbijania chorych dzieci – relacja z pikiety w Łodzi

pikieta Lodz 25.01.2014W sobotę, 25 stycznia 2014, w Łodzi przy Pasażu Schillera odbyła się pierwsza w tym roku antyaborcyjna pikieta komórki łódzkiej Fundacji Pro - prawo do życia. Ruch w okolicy nie był o tej porze duży, za to zjawiło się kilkoro dziennikarek i dziennikarzy. Szczególnie cieszyła obecność grupy nowych osób popierających działania Fundacji.

pikieta Lodz 25.01.2014W sobotę, 25 stycznia 2014, w Łodzi przy Pasażu Schillera odbyła się pierwsza w tym roku antyaborcyjna pikieta komórki łódzkiej Fundacji Pro – prawo do życia. Ruch w okolicy nie był o tej porze duży, za to zjawiło się kilkoro dziennikarek i dziennikarzy. Szczególnie cieszyła obecność grupy nowych osób popierających działania Fundacji. Główną niedogodnością okazał się duży mróz. Po godzinie zakończyliśmy zgromadzenie.

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN