Szukaj
Close this search box.

Poseł Rutkowska popiera prawo do zabijania chorych dzieci – relacja z pikiety

W sobotę w Bełchatowie zorganizowaliśmy pikietę antyaborcyjną pod biurem poselskim pani Doroty Rutkowskie z PO. Informowaliśmy opinię publiczną, że ten konkretny polityk popiera obecne prawo do zabijania i to tych najbardziej bezbronnych. Jak sama pani poseł mówi o prawie, które zezwala na selekcję osób poczętych: "bo osobiście uważam, że wspomniane trzy wyjątki są uzasadnione. Dajmy ludziom prawo wyboru(...)".

W sobotę w Bełchatowie zorganizowaliśmy pikietę antyaborcyjną pod biurem poselskim pani Doroty Rutkowskie z PO. Informowaliśmy opinię publiczną, że ten konkretny polityk popiera obecne prawo do zabijania i to tych najbardziej bezbronnych.
Jak sama pani poseł mówi o prawie, które zezwala na selekcję osób poczętych: „bo osobiście uważam, że wspomniane trzy wyjątki są uzasadnione. Dajmy ludziom prawo wyboru(…)”.
Jeden człowiek nie może decydować o życiu drugiego. To właśnie prawo do życia jest podstawowym prawem każdego z nas. Tego samego prawa broni obecna Konstytucja RP. Niestety obecne przepisy ustawy są sprzeczne z konstytucją.
Pani poseł Dorota Rutkowska to podstawowe prawo każdego człowieka lekceważy i w całej swej hipokryzji podaje się za katolika…
Jesienią to my zdecydujemy, którzy politycy będą ustanawiać prawo w naszym kraju. Czy każdy człowiek będzie miał prawo do życia czy też będzie można bezkarnie zabijać. Pamiętajmy o tym i bądźmy ludźmi świadomymi!

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Jakub Krawczyk – koordynator regionalny Fundacji Pro – prawo do Życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN