Poseł Gadowski głosował w 2013 r. za odrzuceniem inicjatywy “Stop aborcji”!

Niecałe dwa tygodnie temu wolontariusze Fundacji Pro – prawo do życia zorganizowali pikietę. Informowali na niej, że poseł Krzysztof Gadowski, startujący z list Platformy Obywatelskiej w Jastrzębiu Zdroju, głosował za prawem aborcyjnym (przeczytaj więcej: http://www.proprawodozycia.pl/czy-posel-gadowski-popiera-prawo-aborcyjne/ ). Wobec tego poseł Gadowski pozwał naszych wolontariuszy w trybie wyborczym.

Poseł Gadowski w 2013 roku zagłosował za odrzuceniem w pierwszym czytaniu projektu ustawy złożonego przez inicjatywę “Stop aborcji”. W 2015 roku z kolei w czasie głosowania “Stop aborcji” był nieobecny – chociaż był obecny na głosowaniu poprzednim i następnym. Czyż to nie zadziwiająca absencja?

W związku z głosowaniami posła jak i złożonym pozwem zintensyfikowaliśmy akcję informacyjną o jego działaniach. W ostatnim dniu przed ciszą wyborczą odbyły się dwie długie, trzygodzinne pikiety przed centrami handlowymi, w najbardziej ruchliwych miejscach miasta. Ponadto wydrukowaliśmy 10 000 ulotek, które zostały rozdane na pikiecie i do skrzynek pocztowych potencjalnych (być może już byłych) wyborców posła.

gadowski_www_1200px gadowski_facebook_1200px

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN