Poseł Antoni Mężydło za prawem do zabijania – relacja z pikiety

W sobotę 17 października 2015 r. wolontariusze oraz sympatycy Fundacji Pro - Prawo do Życia wyszli na ulice Torunia z informacjami o posłach, którzy po raz kolejny odrzucili inicjatywę ustawodawczą, mającą na celu wprowadzenie zakazu zabijania dzieci przed narodzeniem.

W sobotę 17 października 2015 r. wolontariusze oraz sympatycy Fundacji Pro – Prawo do Życia wyszli na ulice Torunia z informacjami o posłach, którzy po raz kolejny odrzucili inicjatywę ustawodawczą, mającą na celu wprowadzenie zakazu zabijania dzieci przed narodzeniem.

Jedną z osób, które poparły obecną ustawę dopuszczającą aborcję jest poseł Antoni Mężydło z okręgu wyborczego nr 5. Poseł ten określa siebie jako konserwatystę (sic!). Tymczasem na przestrzeni ostatnich kilku lat konsekwentnie głosował przeciwko wprowadzeniu prawa, które przyczyniłoby się do pełniejszej ochrony życia poczętego. Ostatni raz podniósł rękę przeciw ochronie życia 11 września br.

Czego dobrego można się spodziewać po pośle, który nie chce stanąć w obronie fundamentalnego prawa do życia niewinnych ludzkich istot? Który zgadza się na zabijanie dzieci podejrzanych o chorobę lub dzieci poczętych wskutek czynu zabronionego?

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Roland Garwoliński – koordynator toruńskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN