Poradnik „Jak powstrzymać pedofila” przetłumaczony na hiszpański!

Fundacja Pro-Prawo do Życia rozprowadziła w zeszłym roku 120 tys. poradników pod tytułem „Jak powstrzymać pedofila” dla rodziców i wychowawców, który uświadamia o zagrożeniach związanych z deprawacją dzieci przez tzw. seksedukatorów w szkołach i przedszkolach.

Teraz będą mieli możliwość przeczytać go także hiszpańscy rodzice. Jest on bezpłatnie dostępny jak dokument pdf na stronie: https://www.elespañoldigital.com/wp-content/uploads/2020/01/poradnik_stop-pedofilii_2019-editado-convertido_es.pdf

Poradnik przetłumaczył hiszpański działacz prorodzinny, który chciałby pozostać anonimowy ze względu na represyjne prawo dot. tzw. „mowy nienawiści” w swoim kraju.

Ten poradnik jest nadzwyczajnym źródłem służącym do ostrzegania rodziców i całe społeczeństwo o poważnym zagrożeniu i ataku, jakim jest „edukacja seksualna” i ideologia gender, które są narzucane w systemie oświatowym, w mediach masowych i w instytucjach wysokiego szczebla” – uważa Hiszpan.

Po przeczytaniu poradnika, jestem przekonany, że w przyszłości obecne, poważne ataki na dzieci i naturalną antropologię będą zapamiętane z wielkim przerażeniem i wstydem. Myślę, że ten problem wymaga zaangażowania i wysiłku każdego z nas, jak i daleko idącej współpracy. Jeżeli tak się nie stanie, zło będzie miało wolną drogę, aby się dalej rozszerzać” – dodaje.

Cieszymy się zatem z przetłumaczenia poradnika i zachęcamy, aby polecać go wszystkim hiszpańskojęzycznym znajomym.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN