Szukaj
Close this search box.

Poradnik „Jak powstrzymać pedofila” przetłumaczony na hiszpański!

Fundacja Pro-Prawo do Życia rozprowadziła w zeszłym roku 120 tys. poradników pod tytułem „Jak powstrzymać pedofila” dla rodziców i wychowawców, który uświadamia o zagrożeniach związanych z deprawacją dzieci przez tzw. seksedukatorów w szkołach i przedszkolach.

Teraz będą mieli możliwość przeczytać go także hiszpańscy rodzice. Jest on bezpłatnie dostępny jak dokument pdf na stronie: https://www.elespañoldigital.com/wp-content/uploads/2020/01/poradnik_stop-pedofilii_2019-editado-convertido_es.pdf

Poradnik przetłumaczył hiszpański działacz prorodzinny, który chciałby pozostać anonimowy ze względu na represyjne prawo dot. tzw. „mowy nienawiści” w swoim kraju.

Ten poradnik jest nadzwyczajnym źródłem służącym do ostrzegania rodziców i całe społeczeństwo o poważnym zagrożeniu i ataku, jakim jest „edukacja seksualna” i ideologia gender, które są narzucane w systemie oświatowym, w mediach masowych i w instytucjach wysokiego szczebla” – uważa Hiszpan.

Po przeczytaniu poradnika, jestem przekonany, że w przyszłości obecne, poważne ataki na dzieci i naturalną antropologię będą zapamiętane z wielkim przerażeniem i wstydem. Myślę, że ten problem wymaga zaangażowania i wysiłku każdego z nas, jak i daleko idącej współpracy. Jeżeli tak się nie stanie, zło będzie miało wolną drogę, aby się dalej rozszerzać” – dodaje.

Cieszymy się zatem z przetłumaczenia poradnika i zachęcamy, aby polecać go wszystkim hiszpańskojęzycznym znajomym.

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN