Poprzyj posłów “za życiem”! Pikieta w sobotę

dziekujemy poslomW najbliższą sobotę, w godzinach 12-17, na "patelni" przy wejściu na stację Metro Centrum w Warszawie odbędzie się pikieta, mająca na celu wyrażenie poparcia dla projektu ustawy zakazującej zabijania chorych dzieci oraz dla posłów Platformy Obywatelskiej, którzy ją wspierają

dziekujemy poslomW najbliższą sobotę, w godzinach 12-17, na “patelni” przy wejściu na stację Metro Centrum w Warszawie odbędzie się pikieta, mająca na celu wyrażenie poparcia dla projektu ustawy zakazującej zabijania chorych dzieci oraz dla posłów Platformy Obywatelskiej, którzy ją wspierają .

W ostatnich dniach ci posłowie znaleźli się pod atakiem że strony mediów oraz premiera Tuska i prezydenta Komorowskiego. Efektem tej nagonki wydaje się być zmiana zdania w sprawie głosowania przez posła Johna Godsona. Nie możemy pozwolić, żeby pozostali posłowie ulegli szantażowi zwolenników zbrodniczego “kompromisu”! Dlatego podczas pikiety będą zbierane podpisy pod listami, które następnie wręczymy posłom.

Jeśli możesz poświęcić nawet pół godziny, przyjdź i pomóż nam ratować dzieci!

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN