Szukaj
Close this search box.

Aborcjonistki z killing-teamu przesłuchiwane! Czy odpowiedzą za pomoc w zabijaniu nienarodzonych?

Kilka dni temu na fanpage'u aborcyjnego killing-teamu pojawiła się informacja o przesłuchaniu aborcjonistek trudniących się pomocnictwem w zabijaniu nienarodzonych. Okazało się, że Justyna Wydrzyńska, Karolina Więckiewicz i Natalia Broniarczyk były przesłuchiwane na policji. Zostało więc kolejny raz wszczęte śledztwo w sprawie aborcyjnej przestępczości.

Hejka! Jesteśmy już po przesłuchaniu na policji. Nie wiemy co w zasadzie powiedzieć poza tym, że – drodzy przeciwnicy aborcji – serio Was pogrzało. Nie zawracajcie nam głowy takimi pierdolami, bo my mamy co robić. Telefon aborcjibezgranic dzwoni non stop, a my nie mamy czasu na latanie po komendach przez Wasze głupawe obsesje i fantazje.” – możemy przeczytać we wpisie z 29 września.

Warto tu przypomnieć, że choć matka, która zabiła swoje dziecko, nie jest karana, jak najbardziej może być przesłuchiwana przez odpowiednie służby. Często nie wiedzą o tym kobiety zamawiające pigułki w tajemnicy przed ojcem dziecka albo nastolatki starające się „usunąć ciążę” tak, by rodzice nie wiedzieli.

Wiemy już, że w sprawie aborcyjnej przestępczości wyszły nowe fakty. Czy Prokuratura potraktuje tym razem poważnie polskie prawo, a przestępczynie odpowiedzą za to, co zrobiły? Póki co cieszymy się, że ponownie zaczęto interesować się sprawą, która jest przecież prawną samowolką. Was natomiast prosimy, byście zgłaszali służbom każdą sprawę pomocnictwa tej organizacji, o której tylko wiecie.

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN