Szukaj
Close this search box.

Pomagamy także Ukrainkom! Ruszyła strona informacyjna po ukraińsku

Podczas gdy aborcjoniści próbują podwójnie straumatyzować uchodźców, namawiając ich do zabicia swoich dzieci, my ruszamy z realną pomocą. Do miejsc, w którym gromadzą się Ukrainki ze swoimi dziećmi, trafiły już wózki niemowlęce, łóżeczka turystyczne oraz inne akcesoria. Czas na pomoc kobietom w ciąży!

Ruszyła podstrona abortinfo.pl na której znajdują się treści w języku ukraińskim i rosyjskim. Kobiety mogą się tam dowiedzieć, czym w rzeczywistości jest aborcja – na Ukrainie, która jest krajem na wskroś proaborcyjnym, takich informacji niestety często już brakuje. To jednak nie wszystko.

Strona jest także reakcją na próby zabijania dzieci przez organizacje takie jak killing team. Ukrainki okłamywane są przez polskie fundacje lewicowe, twierdzące, że aborcja jest legalna i nic za nią nie grozi. Nie mówi się im, że zabieg aborcyjny grozi poważnymi powikłaniami, a nawet śmiercią. Nie wiedzą, że jeśli będą komuś pomagać w zabiciu nienarodzonego dziecka, zostaną za to ukarane, a kobiety dokonujące aborcji mogą być przesłuchiwane na policji.

Chcemy nie tylko pomóc materialnie, ale i dotrzeć do kobiet z Ukrainy z rzetelną wiedzą. Zachęcamy więc do udostępniania strony abortinfo.pl i przekazywaniu informacji dalej.

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN