Szukaj
Close this search box.

Polska wolna i niepodległa? Nie dla wszystkich.

„Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie!” – tak śpiewałyby gdyby mogły miliony polskich dzieci zabitych legalnie w ciągu 86 lat obowiązywania praw aborcyjnych.

„Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie!” – tak śpiewałyby gdyby mogły miliony polskich dzieci zabitych legalnie w ciągu 86 lat obowiązywania praw aborcyjnych.

11 listopada świętujemy 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Przed oczami staną nam zapewne czasy, w których Polacy doznawali wyjątkowych prześladowań walcząc o wolność i niepodległość. Wielu wydaje się jednak, że czasy te już dawno minęły.

Tymczasem w naszym Państwie nie każdy może cieszyć się wolnością. Od 1932 roku nieprzerwanie legalne jest mordowanie dzieci w łonach matek. W różnych okresach z różnych powodów to mordowanie było dopuszczone, jednakże prawdą jest że od 86 lat Polacy mordowani są legalnie przez swoich rodaków tylko dlatego, że poczęli się w niewłaściwych okolicznościach bądź podejrzewano ich o jakąś chorobę. Przez dziesiątki lat byli mordowani również na życzenie. Były lata, w których ilość zabójstw sięgała blisko 200 tysięcy dzieci rocznie!

W niedzielę będziemy świętować naszą wolność i niepodległość. Czy państwo zabijające chore dzieci jest naprawdę wolne?

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/AM-—-kopia.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

swiadoma bezpieczna ja

„Świadoma, bezpieczna ja”, która zabija swoje dziecko

Program „Świadoma, bezpieczna ja” jest pakietem rozwiązań przedstawionym przez Ministerstwo Zdrowia, pod wodzą minister Izabeli Leszczyny. W praktyce jednak pod płaszczykiem „poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego kobiet”

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN