Polonez antyaborcyjny w Oleśnicy znowu zdewastowany! Czy ktoś widział sprawców?

Samochód antyaborcyjny stojący niedaleko szpitala powiatowego w Oleśnicy został po raz kolejny zniszczony. Tym razem wandale zamalowali sprejem zdjęcie ofiary aborcji i przebili opony. Sprawa zostanie zgłoszona policji. Wszystkich, którzy wiedzą więcej na temat okoliczności dewastacji auta, prosimy o zgłaszanie tego policji lub fundacji Pro-Prawo do Życia.

Fundacja postawiła samochód w tym mieście, ponieważ Oleśnica stała się miejscem, gdzie zabija się najwięcej nienarodzonych dzieci na Dolnym Śląsku. Od 2016 roku zabito ich aż 101, w tym wiele dzieci z Zespołem Downa i wadami serca. Ludzie, którym mordowanie takich dzieci przed narodzeniem odpowiada, chcieliby jednak, aby prawda o tym, jak wyglądają ofiary tego „zabiegu” nie była eksponowana…

Ataki zwolenników aborcji nie zniechęcą pro-liferów. Samochód zostanie teraz naprawiony i dalej będzie informował mieszkańców o procederze, który dzieje się w miejscowym szpitalu.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN