Politycy na kanonizacji, czyli odrażająca zbrodnia przerywania ciąży

kopaczNa kanonizację Jana Pawła II tłumnie ruszyli do Rzymu politycy. Sataniści potraktowali kanonizację jako okazję do plucia na Kościół i Świętego, czemu trudno się dziwić zważywszy czyje zlecenia wykonują. Ciekawszy jest przypadek polityków, którzy na Placu Świętego Piotra się znaleźli, ochoczo się tam fotografowali i wypowiadali do mediów.

kopaczNa kanonizację Jana Pawła II tłumnie ruszyli do Rzymu politycy. Sataniści potraktowali kanonizację jako okazję do plucia na Kościół i Świętego, czemu trudno się dziwić zważywszy czyje zlecenia wykonują. Ciekawszy jest przypadek polityków, którzy na Placu Świętego Piotra się znaleźli, ochoczo się tam fotografowali i wypowiadali do mediów. Brylowała Marszałek Sejmu Ewa Kopacz, która mówiła o swojej wielkiej radości z nowego świętego, który jak zauważyła „kochał ludzi. Tych najmłodszych …”.

Radość Ewy Kopacz oczywiście cieszy, choć jej wcześniejsze działania są sprzeczne z nauczaniem Świętego. Obawiam się, że Ewa Kopacz i jej koledzy głosujący przeciw prawu do życia dzieci niepełnosprawnych, nie znają Evangelium Vitae, warto więc przypomnieć z tego dokumentu kilka zdań:

58. Wśród wszystkich przestępstw przeciw życiu, jakie człowiek może popełnić, przerwanie ciąży ma cechy, które czynią z niego występek szczególnie poważny i godny potępienia. Sobór Watykański II określa je wraz z dzieciobójstwem jako „okropne przestępstwa”

59. … Ale odpowiedzialność spada też na prawodawców, którzy poparli i zatwierdzili prawa dopuszczające przerywanie ciąży oraz — w takiej mierze, w jakiej sprawa ta od nich zależy — na zarządzających instytucjami służby zdrowia, w których dokonuje się przerywania ciąży. … stajemy tu wobec olbrzymiego zagrożenia nie tylko poszczególnego jednostkowego życia ludzkiego, ale całej naszej cywilizacji”

Na nawrócenie nigdy nie jest za późno. Może po powrocie z Rzymu Ewa Kopacz (i jej koledzy) zajmą się wprowadzaniem w życie nauczania Świętego?

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN