Szukaj
Close this search box.

Policja weszła do mieszkania kobiet broniących życia!

W dniu dzisiejszym do mieszkania naszych trójmiejskich wolontariuszek Zuzanny i Marii Wiewiórka weszła policja domagając się przesłuchania obu działaczek w sprawie zorganizowanej w listopadzie pikiety. Wizyta policji nie została poprzedzona jakimkolwiek wezwaniem.

W dniu dzisiejszym do mieszkania naszych trójmiejskich wolontariuszek Zuzanny i Marii Wiewiórka weszła policja, domagając się przesłuchania obu działaczek w sprawie zorganizowanej w listopadzie pikiety. Wizyta policji nie została poprzedzona jakimkolwiek wezwaniem.

Po pytaniu czy zastali wyżej wymienione osoby, jako że Maria była w mieszkaniu, przystąpili do przesłuchiwania jej w sprawie listopadowej pikiety.

Działaczka zdążyła odpowiedzieć na kilka pierwszych pytań, po czym po konsultacji telefonicznej zażądała przesłuchania na komisariacie.  Policjanci próbowali do tego nie dopuścić twierdząc, że rozpoczęli już pisanie, ale wobec stanowczości niechętnie wypisali wezwanie na komisariat.  

Całe zajście było ewidentną próbą zastraszenia i zniechęcenia działaczy do dalszej obrony życia nienarodzonych. Pozostaje pytanie jak długo jeszcze policja będzie wykorzystywana do prześladowania obrońców życia i ograniczania debaty publicznej?

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/07/maciej-wiewiorka.jpg[/author_image] [author_info]Maciej Wiewiórka – Koordynator regionu Północ Fundacji Pro-Prawo do życia[/author_info] [/author]

 

 

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN